Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár évvel ezelőtt volt egy...

Pár évvel ezelőtt volt egy abortuszom most megint terhes vagyok, az abortuszom szóba fog jönni szüléskor?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nem tud róla hogy én pár évvel ezelőtt terhes voltam.
2017. máj. 11. 14:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
78%
Terhes kiskönyvbe ha jól tudom, bekerülnek az ilyen előzmények. Nekem nem volt abortuszom, ezért nem 100% a válaszom, de így emlékszem, mert engem megkérdeztek kiskönyv kiállításakor.
2017. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
83%
Szüléskor nem, de a kiskönyvben benne kell lennie minden korábbi terhességnek, akár művi, akár spontán abortusszal, vagy sikeres szüléssel végződött.
2017. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
94%

Megkérdezik és be is irják.

Én így tudtam meg, hogy anyámnak volt előttem egy vetélése..

2017. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ! És ha nemmondom el a kezelő orvosomnak? Mert azóta már más az orvosom
2017. máj. 11. 14:16
 5/50 anonim ***** válasza:
83%

Terhesen nézegettem anyukám "velem terhes" kiskönyvét a 80-as évekből, én onnan tudtam meg, hogy a testvérem és én köztem volt egy művi abortusza. Nekem volt egy spontán vetélésem, utána egy sikeres terhességem, most ismét terhes vagyok, az előző és a mostani kiskönyvembe is bekerült, hogy volt egy spontán abortuszom, meg hogy hány hetesen. A mostaniban persze bekerült a sikeres terhesség is, ott van, hogy hány hétre, mennyivel született a gyerkőc és hogy a jelenlegi státusza egészséges.


De gond ha tudja a párod, hogy volt művi abortuszod?

2017. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
80%
Bár nem volt abortuszom,de úgy tudom minden előzményt beírnak,sőt mikor mész szülni,az ápolási dokumentáció felvételekor megkérdezik,hogy hányadik terhesség,volt missed ab,abortusz,halva szülés stb.Ha abban a kórházban volt az abortusz,ahol szülni fogsz,akkor a korábbi leleteid között megvan.Amúgy szerintem itt az ideje elmondanod neki.
2017. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Sajnos az én anyukámnak is volt előttem egy vetélése :(

Hát tudod már 4éve együtt vagyunk es nemtudom hogy fogadná hogy hirtelen ezzel allítanék neki..vagy nemtudom

2017. máj. 11. 14:19
 8/50 anonim ***** válasza:
88%

Csak azt tudják, amit elmondasz. Viszont lehet, hogy van jelentősége erre a terhességre, nyilvan ezért kellenek az előzmények.

Nem jó, hogy vannak titkok köztetek a pároddal. Nekem az az elettapasztalatom, hogy előbb-utobb úgyis minden kiderül.

2017. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem orvosfüggő, eleve a védőnő készíti a kiskönyvet. Meg egy abortusz fontos nőgyógyászati esemény, nem szabad eltitkolni a kezelőorvosok elől. Meg elég ciki, ha a betegéletutadból, a gépből tudják meg. (Nekem is van saját orvosom, de másik x orvossal is kapcsolatba kerülök a kötelező gondozás kapcsán.)
2017. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Igen ugyanaz a korház
2017. máj. 11. 14:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!