Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjak vele még vagy menjek...

Várjak vele még vagy menjek dokihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 napja késik a menstruációm. Teszteltem már, de negatív lett mind a kétszer. Várjak még pár napot a teszttel vagy keressem fel az orvosomat?

Válaszokat előre is köszönöm.

Kötekedők,okoskodók kíméljenek.



2018. márc. 30. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy menstruáció kimaradása esetén - ha egyébként rendszeres ciklusaid szoktak lenni, nincs más panaszod és negatív a teszt- akkor igazából egészen nyugodtan meg lehetne várni a következő vérzést. Egészséges nőknél is előfordul, hogy egy-egy menzesz kimarad. Az orvos sem fog az első kimaradásnál sok mindent csinálni, maximum ad Norcolutot, hogy megjöjjön, de szerintem a legtöbben egy kimaradásnál csak várakozást javasolnak. Egyébként meg húsvét van, hétfőnél előbb úgy sem fogsz tudni orvoshoz menni, mert ez nem ügyeleti ellátást igénylő eset. Hétfőn csinálsz egy tesztet, ha az is negatív, és nem bírsz a következő ciklusig várni, akkor menjél, de mint mondtam, sok mindent nem fog csinálni ő se.

Ha pedig pozitív lesz a teszt, akkor nagyon korai még orvoshoz menni, semmit nem fog látni. 6. héten bőven elég.

2018. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Várj még és néha tesztelj. Ha napra pontos a ciklusod is megeshet az ilyen.
2018. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!