Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv ovulacio teszt?

Pozitiv ovulacio teszt?

Figyelt kérdés
Mai napon lett eros pozitiv ovulacios tesztem (20:00-kor). Mikor van a legnagyobb esely a probalkozasra? Mar teljesen osszezavarodtam annyit olvastam rola, hogy mar nem is ertem :(
2018. márc. 31. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
annyit segítek, hogy most így éjjel 1-kor nem a gyakorit kéne nyomkodnod, hanem valami teljesen mást,ha gyereket akarsz
2018. márc. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Pluszmínusz 2-3 óra.

17:00-23:00-ig.

2018. márc. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első negatív tesztedtől számítva kb 12-36 óra múlva van ovulációd. Ezt úgy tudod a legpontosabban belőni, ha dél körül és este is tesztelsz. Leírom nekem hogy volt. Egyik hétfő délben és este pozitív volt (előző este is), majd másnap délben (azaz kedden) már negatív és szerda reggel éreztem az ovulációt. Pontosan akkora a baba, amekkorának én mondom. (6 nappal később volt a “hivatalos” számítás szerint ovulációm.)
2018. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma is meg holnap is bújjatok össze.
2018. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.termestetesen megtortent!

Tobbieknek koszonom a hasznos valaszokat!

2018. márc. 31. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!