Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovu teszt negatív,...

Ha az ovu teszt negatív, biztos, hogy nincs peteérés? Ezek is megbízhatók annyira, mint egy terhességi teszt?

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan megbízhatóak, mint a HCG teszt. Lehet, hogy nem mutat semmit, mégis sikerül az ovuláció, és fordítva, lehet, hogy van LH-csúcs, mégsem reped meg a tüsző.
2018. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SOHA nem volt pozitív az ovu tesztem,eddig 2 gyerekem van.

Szóval....

2018. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nekünk is van már, akkor nem használtam tesztet. Gondoltam ezzel hátha gyorsabban összejön, de egyelôre semmi. Persze lehet, hogy korábban is volt ilyen, csak frusztráló. Lehet, hogy hagyom a francba :)

2018. márc. 1. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ezzel kűzdök, el is bénáztam az időzítést. Neked hány naposak a ciklusaid? Hányadik napon kezdted a tesztelést?
2018. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

28-30 naposak a ciklusaim és a 11. napon kezdtem. Ma vagyok a 14. napon, de tegnap még egy egészen halvâny csíkocska se volt. Gabriel teszt.


Te?

2018. márc. 2. 08:48
 6/7 anonim ***** válasza:

24-26 naposak a ciklusaim és csak a 11. napon kezdtem el. Ez volt az első hónap hogy kipróbáltam és mivel a legutóbbi mensi valamiért 8 nap hosszú volt, gondoltam az 5db tesztet nagykönyv szerinti középidőben kezdem...úgy fest lekéstem

Neked mikor kellene hogy megjöjjön?

2018. márc. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap pozitív lett.
2018. márc. 4. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!