Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltak segítségét kérem...

Tapasztaltak segítségét kérem a hőgörbémhez! Nem tudom, hogy most mi van, picit aggódom. Szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egy éve próbálkozunk babaügyben. avaly októberben volt egy méhen kívüli terhességem, amit az 1 hónapn át tartó enyhe vérzésem árult el. Akkor még nem vezettem hőgörbét. Hétfőn sajnos megjött a menstruációm, le is ment a hőm ahogy "kell". Két napja azonban felemelkedett újra, 36,2-ről 36,7 -re ment vissza. Nem mertem még tesztelni, félek hogy megint méhenkívüli...


Lehet a napok óta tartó hőség a hőemelkedés oka?


Ez a mostani görbém [link]


Ez pedig a múlt havi: [link]


2010. jún. 11. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, hogy valami miatt felhevült a tested. Azért így a külső hőmérséklet ennyit nem emel rajta, talán lehet, hogy az, hogy nagyon rosszul alszol, és sokat mozogsz éjjel. Hát mi így csak találgatni tudunk, de kívánom, hogy ne legyen baj.Szerintem ha megjött, nem hiszem, hogy terhesség lenne, mindenesetre ha méhenkívülitől félsz, akkor tudod, hogy minél hamarabb ki kell derülnie. Én ha ettől félnék, biztosan megcsinálnám a tesztet.
2010. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Most nincs itthon teszt, mert amíg volt itthon szinte minden másnap tesztelni tudtam volna, annyira vártam hogy pozitív legyen. Aztán inkább úgy gondoltam figyelem a hőgörbém és várom hogy ne jöjjön meg. Akkor ma még veszek egyet.


Azért nem nyugtat meg a menstruációm megjövetele, mert a múltkor is rendesen menstruáltam, semmi feltűnő nem változás nem történt benne... :(

Elvileg már 8 hetes terhes lettem volna, de az ultrahang nem is mutatta ki, sehol sem. Nagy nehezen a 9-dik héten látták meg. Azért nem tűnt fel nekik, mert a terhesség elhalt a petevezetékben és nem nőtt tovább. Ami szerencse volt, mert nem lett komolyabb bajom, de a testem meg végig azt hitte hogy terhes vagyok... :(

2010. jún. 11. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsika,hogy vissza kérdezek,de érdekelne,hogy a méhenkivülivel kelett müteni vagy magátol felszivodott?Én is voltam ugyan ebbe a helyzetbe,de nekem felszivodott.Nekem a méhenkivüli terhességkor olyan tipikus terhesgörbém volt csak akkor kezdett esni a höm amikor kezdtem vérezni és nem is emelkedett meg azután.Szoritok,hogy minden rendbe legyen.Csatolom a görbéimet,hátha segitt valamit.

Méhenkivüli terhes görbe:

[link]

Következö hónapi görbe.Itt is még sokáig pozitiv volt a teszt.

[link]

Remélem tudtam segiteni.

2010. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem nem szívódott fel, pedig Methotrexat injekciót is kaptam. Ennek hatására elkezdett csökkeni a hcg szintem, de sajnos nem elég gyorsan. Lapar műtét után mondták hogy már láthatóan kitágult a petevezetékem, és ki kellett venni.


Köszönöm a görbéket és a szurkolást!

2010. jún. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!