Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után hogyan alakult az első pár ciklusotok? Gyorsan beállt, vagy voltak többnapos eltérések?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:

20-án beszedtem az utolsó szem bogyót 25-én megjött aztán következő hónapban már pozitív volt a teszt.


De állítólag néhány nap elcsúszás lehet

2018. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A múlt havi megvonásos után nem szedtem már bogyót. Most jött meg 24. Napra.
2018. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első ciklus nekem is jó volt még, 27 nap. Most a másodiknál vagyok, a 31. nap végén, semmi eddig, és kissé aggaszt a dolog :/
2018. márc. 31. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Hőgörbét vezetettem, hogy tudjam mi újság. Első hónapban 13. napon repedt a tüsző, 27 napos ciklus lett. A másodikban csak a 21. napon, így 35 napra is jött meg.Alacsony volt a progeszteronom, emiatt a harmadikban Clostyt kaptam, kétpetéjű ikrekkel lettem terhes. (IR-es, pm. alulműködéses vagyok egyébként)
2018. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is bánom, hogy nem figyeltem legalább ovu teszttel, de most már ez van :/ Na mindegy, remélem beáll, és nincs semmi gond a háttérben.

Köszi mindenkinek :)

2018. márc. 31. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy éven keresztül össze-vissza jött meg- 12 napos ciklustól 40 naposig mindenféle volt. Türelmesen vártam, hátha majd a következő hónaptól már rendben lesz, nem teljesen voltam benne biztos meddig "normális" ez a fajta ingázás. Végül nőgyógyász és gyógyszer kellett, hogy rendbe szedje, de onnantól viszont tényleg rendben van. Gondolom ha előbb megyek nőgyógyászhoz, előbb jön helyre. Viszont minden vizsgálat szerint semmi egyéb bajom nincs, tehát merem remélni, hogy ez nem fogja komolyabban befolyásolni a teherbeesési próbálkozásokat.
2018. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első babánk a 2.próbálkozós hónapban sikerült 15 év gyógyszerszedés után. Akkor az első hónapban 19 napra jött, a 2.hónapban pedig a 34.ciklusnapon lett pozitív a teszt. Sokat teszteltem, mert a munkám miatt azonnal tudnom kellett, hogy terhes vagyok. Most a kistesónál (13 hónap múlva, 7 hónapig szoptattam, után szedtem gyógyszert) pedig első hónapban sikerült teherbeesni, most a 32.ciklusnapon lett pozitív a terhességi teszt.
2018. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majusban abbahagytan egyeb okokbol. Elotte is, szedes alatt is, es utana is 28napos volt a ciklusom. Elsore osszejott a terhesseg, szeptemberben eldontottuk, oktoberben pozi teszt.7evig szedtem folyamatosan.
2018. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első rendes menstruációm 28 napra jött meg, utána pedig visszaállt a régi, normál kerékvágásba, ami sosem volt napra pontos és rövidebb is volt az átlagnál. Tehát nekem amúgy sincsenek és nem is voltak soha napra pontos ciklusaim 22 és 25 nap közt jön meg, a tabletta abbahagyása után 24-28 nap között volt. A 7. hónapban jött össze a kisfiunk.
2018. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát, ahogy látom, itt lehet bármi. Azért kérdeztem egyébként, mert a menstruáció vélt időpontjában a tesztem negatív, de nem jön meg, már 4 nap eltelt azóta, és még mindig ez van. De még nem extrém a késés, 32. napnál járok, beleférhet.

Köszi!

2018. ápr. 1. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!