Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a petesejtet megtermékenyít...

Ha a petesejtet megtermékenyíti a hímivarsejt, majd következne a beágyazódas, ezt a folyamatot megzavarhatja, esetleg megakadalyozhatja?

Figyelt kérdés

Az edzés, pl. nagyobb súlyokkal, de úgy, hogy ez megszokott, vagy a plazmadonáció?


Mert én donor is vagyok, edzeni is szoktam, csak annyira régóta szeretnénk már babát, hogy minden eszembe jut már. Vagy ha elindult a folyamat, akkor azt már nem zavarhatja meg semmi.


2018. ápr. 1. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenek nem zavarják meg. Attól, hogy elindul a folyamat, természetesen megszakadhat bármikor - lásd: kémiai terhesség, missed ab, vetélés, kései (félidőn túli) vetélés, halvaszülés... - de ezek nem attól történnek, amit írtál.
2018. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem.Nálatok a megtermékenyülés sem jön össze.

Ovu tesztet használsz?

Ha 1 év alatt sem jött össze a baba,akkor ki kellene vizsgáltatni magatokat.

Lehet,hogy nincs is peteérésed.

2018. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most néztem ovutesztet, 2 napig mutatott halvany pozitívat, de lehet ez a teszt nem is tudja erősebben kimutatni.


Elvileg van peteéresem, már 2 lombikon vagyunk túl..... A paromnal kevés a hímivarsejt, elvileg itthini körülmények között nem is eshetnénk teherbe, de a remény azért ott van.

2018. ápr. 1. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Hat akkor itt nem a beagyazodas a gond, hanem a megtermekenyites. Ezek amiket irtal.nem befolyasoljak.
2018. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Szia

Nálatok ahogy írták nem ez a gond.


Egyébként a nem megszokott emelgetés rázkódás( pl motorozás.. Stb) akadályozhatja, ha amúgy sem ideálisak a körülmények..

2018. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok, hogy ha mégis valamilyen csoda folytán teherbe esnék ezekkel a tevékenységekkel nem rontanék el semmit, ami már elindult. Ez azért megnyugtató kissé
2018. ápr. 1. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!