Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ciklusom 30 napos, a 20...

A ciklusom 30 napos, a 20 napon enyhe hasfájásom szokott lenni mint menstruáció kezdetén. Bábát szeretnénk, félek ez a ciklus sem lesz sikeres. Miért fájhat a hasam?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne parázz ilyeneken! Én pl semmit nem éreztem, amikor sikerült, később jött a pocifájás! Én is azt hittem, hogy meg fog jönni, de helyett kétcsíkosunk lett! ne számold ennyire a napokat, és ne figyeld ennyire magad, mert ez csak odavezet, hogy előbb-utóbb minden terhes tünetet érezni fogod, pedig nincs miért, sajnos! Nekem ez volt, és a párom már mosolygott rajtam. Aztán most amikor tényleg babás lettem, no tünet! Legalábbis ilyen, mint hányinger pl. az csak később jött! Sok sikert! Ja és jó hétvégét!
2008. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!