Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem én fogamzásgátlót szedek jó 2 éve. Nem rég váltottam gyógyszert mert a másiknak voltak egy két kellemetlen mellékhatásai.

az ujjat kb fél éve szedem, eddig rendszeresen jött meg nem is hagytam ki egyet sem. ' héttel előbb jött meg de az se volt annak nevezhető mert ilyen nagyon barna volt de abból is sok meg néha vérzés pontosan egy hétig tartott. Most szedem a fehér részét ilyenkor már fájni szokott a mellem de nem fáj és semmi nincs. Barátommal az első fehérnél voltunk együtt de időben kihúzta. sokszor csináltuk így is de nem volt semmi gond sose. A kérdésem az lenne mivel ilyenkor nincs orvos se hogy elmenjek hogy lehetséges az hogy terhes vagyok vagy csak előbb jöhetett meg a gyógyszer miatt? még két fehér tablettám van baráttommal 2 napja voltunk együtt,nem szeretném rendszertelenül szedi a gyógyszerem de most akkor elkezdjem szedni a másikat ami ismét véd??


2018. ápr. 1. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Én pont így estem teherbe! Grati ha te is ! :) Azóta már két éves...
2018. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha az előírásokat betartod, nem leszel terhes. Szedd úgy, ahogy kellene.
2018. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!