Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek már a...

Van olyan, akinek már a pozitív teszt előtt jelentkezett émelygés, szagundor?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez elvileg nagyon korai, van már egy lányom, vele a 6. héttől voltam rosszul. Most még tesztem sincs pozitív, kb. mostanában ágyazódhat/ágyazódhatott be, ha van egyáltalán valami. De tegnap délután óta másodszor fordul elő, hogy megeszek jóízűen egy normál adag kaját, aztán rosszul leszek, most meg undor fogott el a rántott csirkecomb szagától (amit amúgy szeretek, nemrég ettem is belőle). Nem arról van szó, hogy direkt keresem a tüneteket, de ezek így feltűntek maguktól. Kissé hihetetlen is, nagyon korainak tartom. Más tapasztalt hasonlót ilyen korán?
2018. ápr. 2. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 6. hétben és semmi ilyen tünetem nincs még.
2018. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem törvényszerű, hogy aki terhes, az rosszul van, örülj neki, hogy nem vagy :) Előző terhességemnél a 6. héttől volt nagyon erőteljes hányingerem nonstop, a 9. héttől meg hánytam, mint a lakodalmas kutya, egészen a 14. hétig. Kívánom, hogy továbbra is megúszd :)
2018. ápr. 2. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet ez is az is. Azaz ahogy irod, lehet a tuneteket keresed. Ez lehet tudat alatt is.


De lehet hogy valoban jelek. A lanyommal en mar teszt elott is emelyegtem. Am olyan diszkomfort szinten. Nem akartam hanyni,de furi volt.


Viszont most hogy ujra probalkozunk az elmult honapban ugyanezt ereztem:) plusz szurka az alhasban, emelyges, mindjart megjon erzes...aztan meg is jott :) Szoval barmaid lehet nalad is.

2018. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Pozitív teszt előtt még nincs terhesség,ebből következik,hogy terhességi tünet sincsen.
2018. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én baromi rosszul voltam már az első időkben. Konkrétan nem a menzesz késése, hanem a rosszullét miatt gyanakodtam. (Akkor még csak két napja késett, de párszor már volt ilyen.) Gyorsan teszteltem és erős pozitív volt akkor már. Aztán onnantól a 23. hétig hánytam.
2018. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En gyogyszer melett lettem anno terhes, a megvonasos verzes elott kb egy hettel kezdodott, minden este a hanyinger volt es nem birtam a szagokat, amiatt vettem tesztet ami pozitiv lett, akkor meg halvany pozitiv( ra ket napra mar erosodott),de a tunetek nelkul eszembe se jutott volna a terhesseg.
2018. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en januar 9.re nem vartam es a rosszullet a gyomoreges miatt 3.an reggel teszteltem. pozitivat :) ugyhogy elofordul :) sok sikert :)
2018. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia lett belolle valami erdekelne!? Mivel 1 nap van nemvartig es foztemki a csirke combot mondván hogy rántotthus lessz majd belolle es az illatatol olyan rosszul lettem hogy majdnem behánytam...
2018. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem attól nem, a gyomromat csaptam el, mont kiderült :D a következő hónapban jártunk sikerrel. Drukkolok :)
2018. nov. 28. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!