Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttem a 6. hetet és...

Ma töltöttem a 6. hetet és még nincs hányingerem. Mikor kell hogy jelentkezzen az émelygés, szagundor vagy kívánósság?

Figyelt kérdés
Fáradtsàgot érzem, kis petefészek szúrka, és a melleim nehézzé vàltak, ezek mind terhestünetek, de honnan tudjam hogy a baba vagy az utrogestàn okozza amit szedek? Nem kellene màr rosszúl lennem? Az utrogesztàn nektek milyen tüneteket okozott? Hüvelytablettakèn hasznàlom.

#tünet #hányinger #Utrogesztàn
2015. febr. 10. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmikor sem KELL, hogy jelentkezzen. Örülj, hogy jól vagy.
2015. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért szeded? (Csak kíváncsiság, írhatod privbe is, de nem muszáj válaszolni). Nekem kb 7-8 hetesen kezdődik, és a 13. hétig tart a rosszullét (2 gyermekem van, most várom harmadikat). De vannak olyan szerencsések, akik ebből a hányós-szédelgős buliból kimaradnak.
2015. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért szedem, mert volt egy vetélèsem a 4. héten, és most is volt egy pici barnàzàsom, szintèn a 4. héten, de az Utrotól rögtön abbamaradt. Nagyon fèlek, hogy nehogy valami baj legyen.
2015. febr. 10. 11:51
 4/14 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy minden napra jut egy ilyen kérdés...


Nem, egyik tünet sem KÖTELEZŐen jelentkezik.

Lehet attól még tökéletesen egészséges terhességed, hogy semmi "változást" nem érzel.

Ennek örülni kell, ahogy én is tettem.

2015. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4. heti vetélés még simán menstruáció. Egyáltalán honnan tudtál arról, hogy elvetéltél?
2015. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elnézèst, hogy felmertem tenni a kèrdèst! Azért kèrdeztem, mert a dokim szerint, akinèl 1 hete voltam, az utrotól jól fel kell, hogy erősödjenek a tüneteim, ami nâlam a mellfàjdogàlàsban, hasszurkàban ki is merül, ès félek hogy valami nem ok. Tudom, hogy senki nem tudja megmondani, hogy minden rendben van- e, de jó lenne tudnom, hogy kb. mit kell éreznem, vagy mi az amit az Utrogesztàn okozhat.
2015. febr. 10. 11:57
 7/14 A kérdező kommentje:
Rosszúl írtam, 5 hetes, 4+3 napos, nekem 24 napos a ciklusom, igy màr meg kellett volna jönnie, ès a tesztek is pozitívak voltak. Amikor elkezdtem barnàzni, a korhàzban megerősítettèk a terhessèg tènyét, de már ott ultrahangozàs közben elöntött a vér.
2015. febr. 10. 12:00
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha alapból az a típus vagy, akinek NINCS tünete, akkor mégis mit erősítene a gyógyszer?


De tessék, itt is olvasgathatsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, hogy jelentkezzen. Nekem is első trimeszterben csak annyi bajom volt, hogy nagyon szurkáltak a petefészkeim és fájtak a melleim. Aztán elmúlt, a gondok már inkább a 3. trimeszter körül jöttek, amikor minden bajom volt. Csak 3x hánytam, huszonpár hetesen, akkor is reggeli után, a babám lehet kirúgta. :D

Ne aggódj, inkább örülj.:)

2015. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam prog.pótlást, és nem voltak/nincsenek tüneteim.


Igaza van 4-esnek, minden nap jön valaki, aki azon problémázik, hogy nincs problémája.

2015. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!