Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerült teherbe esnem?

Nem sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
3 hónapja voltunk eggyütt a párommal, de azóta rendszeresen megjön a mestruációm, 3x teszteltem és mind a 3 negatív lett. Tüneteim sincsenek ez most azt jelenti, hogy nem vagyok terhes? Nagyon sokat olvasgattam és volt olyan aki úgy volt terhes, hogy nem is tudott róla.

2018. ápr. 3. 09:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes!a teszt is negatív,meg azóta menstrualsz rendesen!
2018. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes. Menstruálsz és negatívak a tesztek.

Aki nem tud róla, az azért nem tud, mert nem tesztelt mivel menstruált, ezáltal eszebe sem jutott tesztelni.

Te teszteltél, ezáltal TUDOD hogy nem vagy terhes.

2018. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2018. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami vicc? Hogy merult fel a terhesseg egyaltalan? Vagy hol talaltal olyat interneten, mint terhessegre utalo tunet: rendszeres menstruacio????? Megall az eszem
2018. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy terhes legyél!
2018. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kérdés az úgy jött, hogy olvassgattam és bizony volt rá példa, hogy a nőnek 3 tesztje negatív volt, rendszeresen megjött a menstruációja, és még tünetei sem voltak. Azt mondják erre nagyon kevés az esély, de mivan ha én is benne vagyok abba a 0,1%-ba?
2018. ápr. 3. 21:14
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mi van? Hát meg terhes vagy. Most komolyan, mit vársz, valaki mondja meg hogy beleestél-e a 0,1%-ba?! Sok gyengébb szellemi képességű nő ír ki ostobábbnál ostobább keedést, de ez top3 listás.
2018. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azt várom el, csak kíváncsi vagyok kinek mi erről a véleménye.
2018. ápr. 3. 21:53
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem róla, hogy aki olyat ír hogy több hónap, több - teszt után azt állítja mégis x hónapos terhes, az egy nagy kamus, és röhög az olyanokon mint te is kérdező, akik ezt el is hiszik hogy van ilyen.
2018. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A vélemény egybehangzó. Nem vagy terhes senki szerint.
2018. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!