Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerült teherbe esnem?

Nem sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
3 hónapja voltunk eggyütt a párommal, de azóta rendszeresen megjön a mestruációm, 3x teszteltem és mind a 3 negatív lett. Tüneteim sincsenek ez most azt jelenti, hogy nem vagyok terhes? Nagyon sokat olvasgattam és volt olyan aki úgy volt terhes, hogy nem is tudott róla.

2018. ápr. 3. 09:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szánalmas beteg ember vagy hogy ez a szórakozás neked..
2018. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ezzel nem igazán szórakoznék
2018. ápr. 6. 20:55
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek emeled ki? Akkor se vagy terhes.
2018. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom. Te tényleg ennyire buta vagy...

Hogy lennél terhes.. 3honapja megjön a menszeszed. Folyamatosan negativokat teszelsz. NEM VAGY TERHES!!!! Dolgozd fel.

De ha ennyire buta vagy Mennj el orvoshoz és hidd el az is azt fogja mondank hogy NEM VAGY TERHES!!!!

Olyan nincs hogy valaki rendesen menstrualjon ha terhes. Barátnöm is verzett mikor várandós volt de minden tesztje pozitiv volt.

Tuti hogy hogy TE csak trollkodsz itt!!!

2018. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!