Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerült teherbe esnem?

Nem sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
3 hónapja voltunk eggyütt a párommal, de azóta rendszeresen megjön a mestruációm, 3x teszteltem és mind a 3 negatív lett. Tüneteim sincsenek ez most azt jelenti, hogy nem vagyok terhes? Nagyon sokat olvasgattam és volt olyan aki úgy volt terhes, hogy nem is tudott róla.

2018. ápr. 3. 09:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt menstruáció NINCS!

Mentruáció az minkor a megvastagodott nyálkahártya leválik a méh faláról és vérzés formájában kiürül. Ha beágyazódik a megtermékenyült petesejt a méhnyálkahártyába elmarad a vérzés.

Tehét ha időben, a szokott mennyiséggel megjön a menzesz NEM vagy terhes!

Van olyan hogy valaki vérzik terhesség alatt, lehet hematóma, hormon hiány, vetélés és sok más oka.

Viszont ha a szokott időben a szokott módon jön meg 100% hogy nem vagy terhes mert a vérzésel együtt az embrió is kiürülne!

Ja és a teszt is pozitív lenne, van hogy csak pár nap késéssel lesz pozi, de 3 hónap alatt már kimutatta volna!

Szóval 100% hogy nem vagy terhes!

2018. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet megint:D és negatív lett, de viszont délutáni vizeletből és kb. 3mpig tartottam ott. Az baj lehet? Vagy már úgy is kimutatta volna? 10-es érzékenységű teszt (walentin).
2018. ápr. 5. 14:44
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

Nem vagy terhes.

Nem vagy terhes.

2018. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Te hallod dolgozd mar fel! Ennyire ne legyel ertetlen! NEM VAGY TERHES!!!!!! MEnstrualssz, es a teszt is negativ, mit erdekel mar barkit meddig tartod bele meg mikor harom honap utan!!!! Sedd mar ossze magad
2018. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

3 hónapja!!!! 3 hónapja!!!!!

Nem vagy terhes! Egy terhes nő nem menstruál!!!! Egy terhesnőnek pozitív a tesztje! Ha terhes lennél már túl lennél az elő trimeszteren!

Ha ennyire nem tudod felfogni menj el egy ultrahangra! Majd ott megmutatják hogy nem vagy terhes!

Ja, de azt ne mond a dokinak hogy 3 hónapja szexeltél, azóta is menstruálsz és negatív a teszt mert rádcsapja a telefont!

2018. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Már kimutatta volna, a Walentin pláne, mert érzékeny gyógyszertári teszt. Szóval nem vagy terhes most már egészen biztos.
2018. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Miért gondolod hogy terhes vagy?
2018. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgaltasd ki magad egy elmeorvossal! Bolond😬
2018. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az első 3 hónapban volt 4 hetenként verzesem/ erős barnazasom utrogesztan mellett mert nem tudták mitől verzek. De! Azonnal pozitivat teszteltem.
2018. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Privatban meg kuldi a rohogos szmajlit...Trollkodj csak! Es kezdd el venni a babaruhakat, lassan szulsz.
2018. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!