Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. ciklusnapon vagyok,3....

17. ciklusnapon vagyok,3. napja nagyon halvány az ovu teszt, nem erôsödik, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Tényleg halvány, ha lefotóznám, szerintem nem is látszódna. Gabriel teszt. Általában 28-32 naposak a ciklusaim, szóval már ideje lenne a peteérésnek, de nem erôsödik. Lehet, h ebben a hónapban nem is lesz? Vagy a teszt lenne rossz? Ez a 2. ciklus, hogy használom, az elôzôben volt pozitív.

2018. ápr. 3. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha fixen 28-32 naposak a ciklusaid akkor lehet csak úgy teszteltél, hogy nem mutatta, mire újra teszteltél meg már nem mutatta.

A másik verzió, hogy később lesz ovud és akkor nem 32 hanem annál hosszabb lesz a ciklusod.

2018. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl később kezdtél el tesztelni?

Ugyanis az LH csúcs ovuláció előtt kb. 36 órával van, azaz majdnem 2 nappal, szóval 28 napos ciklusnál, 14. napi ovulációval a 12-13. napon kellene pozitívnak lennie a tesztnek.

2018. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
11. napon kezdtem :(
2018. ápr. 3. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!