Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Februárban volt egy korai...

Februárban volt egy korai vetélésem, ami nagyon erős derék fájással járt. Most jövő hétre nem várom, de szintén erős derék fájásom van. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Most még a pozitív tesztig sem jutottam el, tehát nem mondhatom,hogy újból elvetélek, de a fájdalom ugyan olyan 😞
2018. ápr. 4. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem artana varni ilyenkor...
2018. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vetélés után kb 6 hetet kell várni,még csak április eleje van,akkor ez most hogy is van nálad?
2018. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta,hogy várjuk meg a köv. menstruációt, és lehet újra próbálkozni. Most 11re nem várom, tehát még tesztet sem csináltam, de ez az erős derék fájás nagyon zavar. Nem tudom,h vetélés után ez normális,akinek volt ilyen,ha tudna tapasztalatot mondani vagy esetleg forduljak minél előbb orvoshoz?
2018. ápr. 4. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is februárban volt egy korai vetélésem. Az orvos 2 hét várakozást javasolt csak.
2018. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!