Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek hasonló panasza,...

Van valakinek hasonló panasza, ha igen, neki mi volt a diagnózisa?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy körülbelül két hete nagyon elkezdett fájni baloldalt a derekamnál. Ezt úgy kell elképzelni, hogy ha ülők, akkor rettenetes fájdalmat érzek a baloldalamban, illetve ülni nem tudok. Max csak ha vettem be fájdalomcsillapítót, de egyébként szinte csak feküdni tudok.


Plusz, rá jött még egy dolog: év elején nem tudom már mikor, elestem és eléggé megütöttem magamat. Kicsúszott a lábam alól a talaj, és szintén magát a baloldalamat ütöttem meg, meg a bokám is akkor kissé fájt, meg a combomba felülről, de talál inkább deréktájt a csont, ha nyomogattam.

Voltam orvosnál, de csak Cataflánt írt fel, de nem múlt el tőle.

Most ami nagyon zavar, hogy erre rá jött egy boka fájdalom is. Most már a bal bokám is elég kegyetlenül fáj, ha ülök, vagy mozgok. Ez is gyógyszer hatására valamennyire megszűnik.

Egyébként a Deep Relief nevű kenőcsöt használom, az valamilyen szinten segít, de pár óráig hat csak aztán előröl kezdi.

Most kaptam Algopyrint, amit szintén időnként hatásosnak érzek, de ettől függetlenül ugyan úgy fáj.

Elküldött röntgenre, de mivel nem igen tudok ülni hosszasan, főleg ha még várni is kell, nem akarok mások előtt szenvedni, hogy fáj.

Nem volt itthon sajnos a kocsi, mert apám még tegnap elment a barátnőjéhez, amit miért is mondott volna le.

25 km-re van hozzánk a legközelebbi SZTK, ahol tudok röntgent csinálni, motorral betudtam volna menni, de nem volt túl jó idő, ezért inkább nem akartam lefagyni a motorról.


Szóval esetleg valakinek hasonló tünet? Nála mi volt a probléma?



2018. jan. 19. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne innen várd a választ, hanem oldd meg valahogy, hogy eljussál röntgenre, illetve orvoshoz! Utána majd többet tudsz.
2018. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én csak megkérdeztem, másnak volt e hasonló. Azért nem szeretnék azon gondolkodni, hogy esetleg haldoklom e?
2018. jan. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!