Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez a tojásfehèrje...

Hogy van ez a tojásfehèrje nyák? Nálatok hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap volt nagy mennyisègű tojásfehèrje nyákom este. Azt gondoltam, hogy akkor tuti ovu, össze is nyújtunk párommal. Viszont ma reggel csak 0,1-et emelkedett a hőmérséklet, így nem hiszem, hogy volt ovu.
2018. ápr. 5. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mar napokkal az ovu előtt megnő a mennyisége.

De erre nem lehet alapozni.ja stresszesebb vagy attól is lehet több.stb.

De a hőmérőzés iránymutató lehet.

2018. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napig tart, ovu előtt. Ovu napján már csak görcsölés van. De amennyire tudom ovu napján nem megy fel a hő csak másnap, szóval éjjel-hajnalban lehetett ovud ettől függetlenül, majd kiderül.
2018. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Illetve van akinek lépcsőzetesen megy fel, pl 3 nap alatt azt a bizonyos fél fokot! Olvass utána ennek is! :)

A nyák lehet több napig, de ha akkor együtt vagytok, az mindenképpen jó. Amikor elmúlik, és hirtelen krémes lesz, utána szárazabb, na, akkor megvolt az ovud. Valószínű ma-holnap lesz ovu. Drukkolok! :)

2018. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint nekem lèpcsőzetesen megy fel :) Hőgörbe szerint aznap amikor a nagymennyisègű tojásfehèrje nyákom volt, megvolt az ovu:

[link]

2018. ápr. 7. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült a baba akkor? :)
2019. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!