Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelybe nyilaló fájdalom, mitől?

Hüvelybe nyilaló fájdalom, mitől?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászhoz kértem 2 hét múlva tudnak fogadni

Nem fáj, nem ég vizeletűrítésnél.

De olykor egy nap többször belenyílal a hüvelyembe elég élesen.

Szrandon nem voltam,nyilvános illemhelyeken sem.

Férjemmel vagyok 10 éve.Nem váltogatom a partnereimet.

A folyásom normális. szine, szaga :szagtalan, mennyisége is annyi amennyi szokott lenni.

Kisbabát szeretnénk.6 nap múlva nem kéne jelentkeznie a mensesnek ha ez a mi hónapunk:).

Ez összefüggésben lehet ezzel?


Előre is köszönöm ha válaszoltok.


2018. ápr. 5. 10:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesirás miatt telefonról írok.
2018. ápr. 5. 10:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt volt méhszájsebem az okozta ezt, vérezni nem véreztem csak beleszúrt nap folyamán többször is .
2018. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ertem.akkor lehet hogy az lenne?de csak akkor szúrt mikor várandós lettél?

Ne haragudj h kerdezem csak úgy örülnék ha az lenne.Bár még sak beágyazodásnal tarthatok..ha.

2018. ápr. 5. 11:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert már van egy kisfiunk.Akkor lehet méhszájseb?(Most szeretnénk a kistesót.)
2018. ápr. 5. 11:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem terhesség alatt jött ki ,majd ahogy megszültem el is múlt , de ilyen tünetet okozott, attól még nem biztos hogy neked is ez okozza :)
2018. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez? Ha már 1-2 hete, akkor inkább más oka lehet. Ha 1-2 napja, akkor hátha beágyazódás.

Nekem amúgy nem volt ilyen csak terhesen, viszont jóval később, olyan 16-18 hetes kortól kb.

2018. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy két napja van.Nálam.áh nem is hinném el ha attól lenne.csak nem értem mitől...még délután is éreztem.odalent olyan diskomfort érzetem van es utána két három óránként jön a nyilalás
2018. ápr. 5. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még sosem voltam terhes,nekem is szokott ilyen lenni!
2018. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Valószinűleg a beágyazódást éreztem.:) már egy hete késett tegnap csináltam egy tesztet pozitív lett.:)
2018. ápr. 19. 08:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok 🙂
2018. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!