Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Korai ovum van, legutóbb márc 17-én volt meg,de a 6 nap helyett csak 3 napig volt meg és kevesebb is volt.

Múlt héten voltam először orvosnál,hogy már 1 hónapja feszül a hasam, gyakrabban járok pisilni, mellem érzékeny,egyre többször van hányingerem, sokat szédülök. Az orvos azt mondta, hogy nagyobb puhább a méhem, 14mm az endom. Tegnapra hívott vissza megint, 18 mm-es endom.

Nekem ovu a ciklus 5-7.napján van.

Ma csináltam egy 25-ös tesztet, halványan pozitív, a képen alig látszik. Reggel előbb kijött a teszt csík,mint a kontroll csík.


[link]


Ti mit gondoltok? Az endom mérete szerintek megfelelő ahhoz, hogy baba legyen a dologban?


2018. ápr. 5. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat. . Nem tudom. Biztos en vagyok vak. De. Ez nekem olyan homezo, mint semmi mas.
2018. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem látok.
2018. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én semmit nem látok :/
2018. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha márc. 17-én már terhes voltál, és a vérzés ellenére megmaradt a terhesség, akkor olyan 2. csíknak kéne lenni, hogy majd' leugrik. Ha márc. 17 után estél teherbe, még korai tesztelni. Tüneteket tökéletesen be lehet beszélni magunknak, amikor terhesek akarunk lenni.
2018. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se látok csíkot..
2018. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!