Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek 1. hónapban sikerült,...

Akinek 1. hónapban sikerült, milyen tüneteket tapasztaltak és mikor?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
??????
2018. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Saját magamon(!), ugyanazokat a tüneteket tapasztaltam mint amikor a 10.próbálkozásra, vagy a 3.próbálkozásra. fájtak a melleim (szokottnál picit jobban), fájt a hasam, a derekam mintha meg akarna jönni. De ezeket tapasztalom akkor is amikor nem vagyok terhes. Egyik terhességnél már nemvárt előtt 1-2nappal émelyegtem, másiknál még 2héttel később sem.

És ez csak én vagyok. Hogy nálad hogy lesz, és milyen tüneteket produkálsz, ha lesz egyáltalán bármi, azt a jó ég sem tudja még.

2018. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adott hónap közepétől nem védeleztünk, következő hónap első napján a szagokra lettem figyelmes-rögtön terhességre asszociáltam. 14 nap múlva pozitívat teszteltem, tehát menzesz sem volt.
2018. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi gyanús. Csak mint mindig. Nekem pár nappal (rekord 1 héttel) menzesz előtt minden ciklusban volt enyhe alhasi görcsölés, szúrkálás. Nálam ennyi volt a PMS, se több, se kevesebb. Ez ugyanígy volt, mikor első babám megfogant. Viszont begyulladt az ínyem. Természetesen nem vettem jelnek, csak a kistesó után furcsa, hogy pont akkor... naprapontos ciklusom volt és nem jött meg, csináltam másnap egy tesztet, pozitív lett.

Második babánk is első ciklusban összejött. Itt annyi volt a különbség, hogy a PMS kb nulla lett, semmit nem éreztem egy átlagos ciklusban. :) Akkor sem, mikor babás lettem. De megint begyulladt az ínyem. Gondoltam is rá, hogy a fiamnál is így volt de nem mertem komolyan gondolni. :D nem volt naprapontos a ciklusom, 30-32 napos, néha 35 is, mikor már 35. napon se jött meg, csináltam már délután egy tesztet ami erős pozitív volt. Még ekkor sem volt semmilyen furcsaság.

Hogy az ínygyulladás véletlen egybeesés vagy lehet köze a terhességhez, sose derül ki.

2018. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmilyet
2018. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mensi keses második napján olyan brutális hányingerem lett amilyen még sosem volt. Azután sem volt ilyen. Akkor nyilalt belém hogy mi van ha baba van a dologban :)
2018. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kimaradt a menzeszem. Más nem volt.
2018. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kimaradt. Tunetek ezutan egy hettel kezdodtek.
2018. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!