Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derékfájdalom, fejfájás,...

Derékfájdalom, fejfájás, duzzadt hüvely. Vasárnap lesz 2hete, hogy nem jött meg. Teszt negatív. Lehetek terhes, de a hcg hormont nem mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb lenne,ha elmennél nődokihoz!!A két hét az már nagyon sok!!Ennyi idő alatt már ki kellene mutatnia.
2008. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alapesetben az elmaradt mensi után egy vagy két nappal már biztos a teszt! Vagy akár aznap! Csatlakozom az előttem szólóhoz: én biztos orvoshoz mennék, kiváltképp amiatt, hogy ha tényleg baba lesz, akkor ez így nem stimmel.
2008. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz minél hamarabb!Eddig rendszeres volt a menszid? Csak most maradt ki? Ha mégis baba van, akkor az orvos majd megmondja!
2008. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen eddíg rendszeres volt, még soha nem fordult elő, az hogy kimaradt volna.

Ha terhes vagyok a teszt miért nem mutatja ki?

2008. okt. 29. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Orvos mindenképp, lehet hogy cisztád van:(
2008. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy lehet,hogy se baba,se ciszta,csak a szervezeted "játszik" veled.Nekem legutóbb 4 és fél hetet! késett,én is éreztem mindenféle tünetet,de aztán semmi nem lett belőle.Hidd el,ha terhes lennél,kimutatná a teszt!

Az a baj,hogy olyan esetet a közvetlen környezetünkben nem tudunk,csak valaki mesélte,hogy....Mármint hogy nem mutatta ki a teszt,és már ennyi,meg ennyi hetes...

2008. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:Attól függetlenül természetesen nem árt,ha elmész dokihoz.
2008. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is halottam olyat, hogy egész terhesség alatt nem mutatott semmit a teszt...
2008. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!