Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után érezted más...

Nagy Edus kérdése:

Együttlét után érezted más állalotban vagy?

Figyelt kérdés
Sokan mondják érzik mensi előtt is más állapotban vannak.Vannak ezzel tapasztalatok?

#Más állapot érzése #nem várt mensi előtt érezted #terhes lehetsz?
2018. ápr. 7. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Amíg nincs HCG a szervezetben,addig bárki érez bármit is,csak bebeszéli magának.Terhesség nélkül nincsenek terhességi tünetek.

A nagyon érzékeny tesztek viszont már kimutathatják a terhességet akár a (nem )várt menstruáció napja előtt.

2018. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem éreztem. Még a mensi elmaradása után, mikor már volt egy pozi tesztem, akkor sem éreztem pár hétig. Aztán jött a hányinger korszak, na azt megéreztem. :D
2018. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát én most vagyok 14 hetes és egy fáradtabb időszaktól eltekintve nem érzem, hogy babát várok. Szóval az aktus utáni érzés inkább vágyakozás miatt van.
2018. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
A 41 hét alatt sem éreztem semmit, nem volt tünetem, csak nőtt a hasam és a világ legboldogabb nője voltam. 😊 Szerintem nem lehet előre megérezni, hiszen kb nincs is mit 2-3-4 hetesen.
2018. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Majdnem minden alkalommal. Reménykedésnek hívják :) De te piszkosul rágörcsöltél már most, láttam a masik kerdésed hogy most kezdtetek próbálkozni. Volt itt egy Livi1980 nicknevű lany, elkezdtek próbálkozni és hónapokon át napi két kerdést kiírt hogy szurkája van meg úgy erzi terhes, meg ő nem görcsöl rá de ezt azt meg érzi masnál hogy volt. Szegényke kb. beleőrült a teherbeesés izgalmaiba. Ne hagyd hogy veled is így legyen, első szextől itt éled majd a napjaidat görcsösen es minden szedülésről megkerdezed hogy ugye ez tünet ugyeugye?
2018. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem..

De a mensi elmaradása előtt megéreztem..de semmi tünetem nem volt..


A mensi elmaradásán kívül később sem..


De ez nem fizikai megérzés volt

2018. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy egy pénteki nap kellett volna megjönnie. Szombaton reggel kakaóscsigát akartam enni (nem szeretem). Ott már tudtam, hogy valami van. Hétfőn nem első pisibôl már szép pozi tesztem volt. 😊
2018. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ovu után 5. napon volt szurkálás, és elkezdett másnap enyhén feszülni a mellem és enyhén görcsölgetni a hasam, pedig máskor ez csak a mensi előtt 3-4 nappal kezdődik. 11. dpo-n reggel 7kor sült szalonnát zabáltam, pedig normál esetben SOHA egy falat se megy le a torkomon délelőtt 10 előtt
2018. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!