Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedett valaki duphastont...

Szedett valaki duphastont gyerekvárás miatt? És segített?

Figyelt kérdés
Nekem ezt írták fel és heti egy folsan tablettát. Írjatok tapasztalatokat, légyszi :)

2018. ápr. 7. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akkor kaptam amikor kb. 6 hetesen elkezdtem barnázni. Elméletileg a 12.hét végéig napi 2x1-et kellett beszedni, de még a 13.héten napi 1x1-et szedtem, hogy ne egyik napról a másikra hagyjuk el. Azóta közel 2 éves a gyerkőc.
2018. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én úgy értettem, hogy pl én azért szedem mert már egy éve sikertelenül próbálkozunk.
2018. ápr. 7. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Bizz az orvosodban... azért irta fel, mert ugy gondolja, hogy a szervezetednek progeszteron potlasra van szuksege...lehet csak ennyi kell a babahoz!


Nekem is barnazasra irtak fel ugyanúgy a 6.heten, mint az elottem szolonak! Nalunk is nehezen jott a baba, vegul az inofolic por hozta meg a sikert, 1.5 doboz utan napi 2 tasak dózisban! Ezt az edokrinologus ajanlotta! 2hós a lánykám!


Tudom konnyu mondani, de ne stresszeljetek! Jönni fog Ő, csak várja a tökeletes pillanatot!:)


Nagyon sok sikert kívánok!

2018. ápr. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) az ilyen jó sztoriktól én is lelkesebb leszek.
2018. ápr. 8. 10:37
 5/5 Laura Sheen válasza:

Én most 5 hetes vagyok.. A dokim felírta, mivel áprilisban elvetéltem és ez a gyógyszer pont arra jó hogy csökkentse a vetélés kockázatát..

Témán kívül nekem teherbeesesre Infolic port ajánlott az orvos.. Nekem elmaradt a peteérésem és a ciklusomat is meghosszabbitotta ezután Femibiont kezdtem el szedni ami segített is..


A duphastont pedig ne félj szedni..ha kevés a sárgatest hormon a szervezetedben akkor írják fel mivel ez is közre játszhat abban hogy a baba nem fogan meg.. Eddig semmi mellékhatása nem volt :)

2018. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!