Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő volt a kistesó...

Mennyi idő volt a kistesó fogantatása? Miért lehet ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nekünk már van egy fiúnk, kb 3 hónap után sikerült teherbe esnem vele.

Elterveztük a párommal hogy nem sok korkülönbséget szeretnénk a két kicsi között. Ezért már akkor mikor lehetet elkezdtünk próbálkozni.

Egészségesen táplálkozunk, figyelünk magunkra de mar 2 éve próbálkozunk és egyszerűen nem akar összejönni:(

Próbálkoztunk már mindennel pl. ovuláció kiszámolása.

Az se mondtható hogy nagyon rástresszelünk, mert persze jön amikor szeretne, de még is fusztráló az hogy az első hamar jött most meg nem akar.

Ti nálatok volt ilyen, vagy mennyi idő volt mire jött a tesó?



2016. okt. 31. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
2 éves sikertelen próbálkozás után orvosnál jártatok?
2016. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
A lányom az esküvő után azonnal sikerült, majd amikor úgy döntöttünk, jöhet a következő, ő is az első hónapban megfogant. 11. héten elvetéltem, azóta védekezés nélkül, 16 éve nem estem teherbe. 40 éves koromig még van pár hónapom, utána már nem szeretném, de amilyen béna vagyok, tuti az első védekezős hónapban becsúszik.
2016. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Mar 1ev utan orvoshoz mentunk volna. New ket eV utan ide.. ha 2ev alatt nem sikerult, mint tudnank itt mi mondani?

Vizsgaltassatok kind magatokat. Hiaba eltek egeszsegesen, ha genetikaban hiba csuszott. Vagy kisebb hormongond all fent , amit kezelni lehet egyszeruen. Vagy petefeszek osszenoves. Akarmi..

2016. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nálunk a nőgyógyászatra kb egy hónap mire adnak időpontot es majd péntekre van időpontot akkor megyek, a párom mar volt nála nincs baj.

Tavaly mikor voltam rákszűrésen kérdeztem az orvost ezzel kapcsolatban es akkor azt mondta minden rendben ezért is nem mentem eddig.

2016. okt. 31. 13:04
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Én az első év próbálkozás után orvoshoz mentem volna, hogy tudjam minden rendben van-e velünk. Ha igen, akkor a recept csak annyi, hogy ne foglalkozzatok a dologgal, ne görcsöljetek rá, mert ez tudatalatt is befolyásolhatja a dolgokat nagyon. Bújjatok össze amikor jól esik, ne csak akkor amikor "a nagykönyv írja".
2016. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
4# kerdezo.. es 2ev alatt most kaptal eloszor idopontot?
2016. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Az első kettő az első hónapban, a harmadik a 2 hónapban megfogant.

Nem tudom, hogy voltatok-e már kivizsgáláson, de ideje lenne, mert nyílván valami nem stimmel.

2016. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem gondoltal ra h a ferjeddel van gond? Vagy h hormonsor vizsgalat kellene? Vagy petevezetek atjarharosagi hsg ?
2016. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Mindharomszor szinte a kovetkezo honapban, hogy szabad utat engedtunk:)
2016. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
teljesen úgy beszéltek, mintha kötelező lenne a kivizsgálás... nem az. Nekünk eszünk ágában sem volt, boldogok vagyunk egy gyerekkel is, legalább nem tette tönkre a házasságunkat a hőmérő meg a naptár, és a meghatározott időben szex, mint itt elég sokakét.
2016. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!