Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves vagyok már 2. napja...

18 éves vagyok már 2. napja késik a menstruációm. Terhes lehetek vagy csak a stressz miatt késik? (lent. )

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal. Sokat beszélgettünk hogy szeretnénk gyereket,de még nem tudnánk anyagiak miatt felnevelni. Én idén érettségizem és még nincs szakmám. A barátom idén fog végezni a szakmájával.

Mekkora az esélye hogy csak az érettségis stressz miatt késik?



2014. jan. 25. 19:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát van rá esély hogy terhes lehetsz?Voltatok együtt védekezés nélkül?Mert akkor lehet terhesség is.

Vegyél tesztet,az már biztosat mutat!

2014. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Volt egy olyan alkalom amikor óvszer nélkül betette,de aztán egyből ki is vette. Aztán védekeztünk.

nem tudom ez mennyire befolyásolja ezt az egészet. A teszttől nagyon félek hogy pozitív lesz.

2014. jan. 25. 19:19
 3/30 anonim ***** válasza:
53%
Kedves buta liba! A teherbeesés nem attól függ, hogy leérettségiztél-e vagy sem, és nem is attól hogy a fiúd csak szakmunkásba jár. Az attól függ, hogy szexeltetek-e védekezés nélkül. Bírom az ilyen ostoba lányokat, a hanyattfekvés megy, de a védekezésig nem jut el az eszük.
2014. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
kedves jószándékú kommentelő! Az hogy érettségizem idén az a helyzetemet mutatja hogy még nem vagyok érett egy gyermek felnevelésére, mert még szakmám sincs és még azért tartottam fontosnak mert úgy tudom stressz miatt is késhet a menstruáció. A párom szakmája úgy kapcsolódik ide hogy ha véletlen lenne baba az ő fizetéséből nem valószínű hogy el tudnánk tartani magunkat.
2014. jan. 25. 19:27
 5/30 A kérdező kommentje:
Én is birom az olyan kommentelőket akik el sem olvassák normálisan a dolgokat csak szidni tudják a másikat.
2014. jan. 25. 19:29
 6/30 anonim ***** válasza:

Nem nagy a valószínűsége, hogy terhes vagy.

De egyébként nem kell találgatni, hogy mi van, hanem venni kell egy terhességi tesztet és meg kell csinálni. És akkor kiderül.

Egyébként a terhesség és az ilyen izgalmak elkerülése végett nagyon erősen ajánlom a figyelmedbe, hogy tessék az aktus legelejétől fogva óvszert használni, még 2 másodperc erejéig se legyen benned a párod óvszer nélkül és akkor nincs ez a para.

De egyébként a menzesz ezerféle dolog miatt késhet. Nem csak a terhesség miatt. Sőt van olyan is, hogy mindenféle ok nélkül szimplán egy hónapban kimarad. A lányok-nők nem gépek, hogy mindig minden pontosan ugyanúgy és ugyanakkor legyen.

2014. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha az alapján menne a teherbeesés, hogy kinek van pénze felnevelni a gyereket, akkor már fél Afrika kihalt volna. Érettségi ide oda, ha gumi nélkül csináltátok, akkor jön a baba.
2014. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

hú köszönöm ez most egy ideig megnyugtat. Hétfőn mindenképp csinálunk egy tesztet.

Ebben igazad van már én is belátom. Jobb ha az elejétől kezdve védekezünk.

Mégegyszer köszönöm az értelmes választ :)

2014. jan. 25. 19:37
 9/30 A kérdező kommentje:

7/8 erre csak azt tudom mondani olvasd el az előző kommentjeimet. ;)

egy szóval sem mondtam hogy gumi nélkül csináltuk.

2014. jan. 25. 19:39
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szivesen. Gratulálok a gyerekhez. Leérettségizni esti gimiben is le tudsz.
2014. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!