Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha bebeszélem ezeket a zagyvas...

Ha bebeszélem ezeket a zagyvaságokat magamnak meg fog történni a rossz? Árthat ez a rossz hangulat a babára? Kérlek ne ítéljetek el, így is magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok. Jövőhéten 13. héten megyek ultrahangra. Olyan rossz érzéseim vannak. Aggódó típus vagyok. Félek, hogy valami baj lesz, hogy nem fog élni vagy valami bajt vesznek észre és el kell venni. Úgy félek.

2012. okt. 21. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj előre,mindig gondolj arra hogy minden rendben lesz és kész!Ezzel nem csak azt éred el hogy állandóan kikészíted magad de a körülötted lévőket is,és azért a picinek se jó hogy állandóan idegeskedsz!Nem kell az ördögöt a falra festeni!


Boldog baba várást! :)


23hkm

2012. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is jövőhéten megyek 12. hetesre és ma egész délelőtt görcsöltem, így félek, hogy valami baj van... Remélem nem lesz semmi baj...


11+5 napos kismama

2012. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves második,nem kell aggódni ez még az elején teljesen normális,és segíthetsz rajta magne B6-al!


Első voltam!

2012. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a fazisban mindenki aggodik. De gondolj arra mennyi baba szuletik es mennyi egeszseges! Rengeteg. A terhesseg es szules a vilag legtermeszetesebb dolga. Neked is lesz egy csodas rosszcsont babad :)


30h km

2012. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már van egy 2 éves fiam és most várom a másodikat.Hétfőn voltam a 12hetes un-on és én is nagyon aggódtam,szerencsére kár volt,még nagyobb is volt a koránál majdnem 1 héttel,uh még annál is jobban volt.Most eltelt 1 hét és most azt várom nagyon,hogy menjek a következő uh-ra vagy,hogy megmozduljon.Amíg nincs minden nap visszajelzés egy kis mocorgás,rugdosás addig szerintem mindenki aggódik.Utána is,csak utána ha megmozdul megnyugszol.Ezt anyai féltésnek hívják.Képzeld mi lesz,ha megszületik.
2012. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!