Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak bebeszélem magamnak?

Csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nevessetek ki, csak ideges,nyugtalan természetű vagyok,nem bolond. :)

Minden hónapban rendszeresen menstruálok. Az utóbbi 2 hónapban késett 1-2 napot. Nem tartottam olyan lényegesnek, hiszen volt pár dolog, amire gyanakodtam ( vizsga miatti stresz, pajzsmirigy betegség és az arra szedett gyógyszer)

De már 3 hete valahogy úgy érzem, mintha terhes lennék. A hasam kicsit "megnőtt". Úgy érzem, csak bebeszélem magamnak, mivel se hányingerem, se szédülés, sem egyéb olyan tünet nincs,ami terhességre utalna. Elképzelhető, hogy csak egy kis fölösleget szedtem fel a hasamra? Megjegyzem, a vizsgák miatt az utóbbi 4 hétben nem mozogtam annyit, és az elmúlt 2 hétben annyi vizsgám volt, hogy szinte egész napokat a tanulnivaló felett ültem.

Veletek előfordult már hasonló? Köszi a válaszokat! :)


2014. febr. 7. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de tesztelj és kiderül.
2014. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes terhes vagyok és mostanában kezdett meg látszani a pocakomon. 16 hét után kezd általában látszani, bár ez egyén függő de kétlem, hogy a hasad a babától nőtt volna meg. A hányás-hányinger nem is feltétlen jelentkezik mindenkinél, sőt. Amit viszont ilyen korai szakaszban szerintem mindenképp éreznél ha terhes lennél az a mellfeszülés, olyan érzés mintha le akarna szakadni a melled ezt szinte mindenki érzi. Nekem pl a 20 hét alatt egyszer nem volt hányingerem, nem émelyegtem. Ha megjött a menstruációd akkor meg tuti nem vagy terhes. Vannak persze mendemondák, hogy menstruált az ember lánya végig, de nagyon nem ez a jellemző. Szerintem ne parázz, bár ha azt mondod már a második hónapja csinálja ezt a szervezetet akkor a teszt már tuti kimutatja ha az lennél, csinálj egyet az a biztos.
2014. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ég világon semmi tünetem nem volt, se mellfeszülés, se semmi. Mondjuk mi készültünk a babára, terveztük, tehát 'tudtam' a hőmérőzés miatt, hogy végre megfogant a bébi. Szokták mondani, hogy van, aki egyszerűen megérzi, ha terhes, és nem azért mert rosszul van, hanem a lelke mélyén érzi.

A saját megnyugtatásodra csinálj egy tesztet, ha már késik a menzeszed.

2014. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nem késett,nemsokára fog megjönni. Utolsó válaszoló,igen,én is olvastam ilyet,hogy van olyan nő,aki megérzi.
2014. febr. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!