Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki elősször...

Van itt olyan aki elősször volt együtt a pasijàval ugy hogy a pasi nem ment el benne, ès csak az elővàladèktòl teherbe esett? Vèlemènyek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 20:58
 1/7 anonim válasza:
87%
Ilyen nem történt még velem, de az előváladék ugyanúgy tartalmaz spermiumokat, mint az ejakulátum, szóval igen, teherbe lehet esni tőle!
2018. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jártam így, de tény, hogy az előváladék is tartalmaz(hat) életképes spermiumot.

Viselkedj felelosségteljes emberként, és védekezz valahogyan! Ezerféle módja van már a biztonságos szexnek.

2018. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A feleségem pont így járt! Egyszer lépett félre,és bekapta a legyet!
2018. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A nemkívánt terhesség mellé kapott még ajándékba egy kis Hpv-t is.
2018. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a pasim, hanem a férjem, de igen. Előváladéktól is sikerült teherbe esni.

A nagy különbség, hogy tudtuk, hogy úgy kockáztatunk, hogy megtartjuk, ha esetleg... Pár hónappal előbb már nem számít.

Egyébként teljesen meg voltunk győződve róla, hogy annyiból úgyse lesz terhesség, ha kicsit beteszi.

2018. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem hittem, hogy ilyen van amíg nem jártam így. Egyszer szexelünk abban a hónapban..
2018. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Vagyis nem először voltunk együtt, de először megszakítással, és összejött.
2018. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!