Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éppen vetélek? Vagy van még 1...

Éppen vetélek? Vagy van még 1 hajszálnyi remény? Kép lent.

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 13. Dpon. Tegnap halvány pozi volt a 10es erősségű one step tesztem. Reggel is csináltam egyet, az is halvány pozi lett, viszont reggel meg is jött a menzim. Szerdára nem vártam. Elég sok piros vér, szóval nagyon elkeseredtem. Most csináltam 1 újabb tesztet, azonnal kijött a 2. Csík. A kép 2 percen belül készült. Kémiai terhességre gondolok. Van még remény, hogy mégis megmarad? Hasonló cipőben járt már valaki?

[link]


2018. ápr. 9. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos a kémiai terhesség NAGYON gyakori, ezért nem ajánlják a hülye dpo-zgatást. Ha sok piros vér van, az menzesz. Nagyon nagyon pici esély van a terhességre de kb. 0.1%..Hiába tesztelgetsz most, akár még egy hétig is pozi maradhat.
2018. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]

Száradás után.



Igen igazad van teljes mértékben! Hibás vagyok beismerem. Nagyobb csalódás így. Csak annyira várok már rá. :( lehet ez a baj.

2018. ápr. 9. 10:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem 3 terhesség mellett jelentkezett vérzés. 2x méhenkívűli volt. 1x korai vetélés.

Nem túl biztató sajnos.

2018. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és nem vetéltem hanem hematoma vegett vereztem és megmaradt a fiam :).en azert megprobalnam v hivni a dokimat.
2018. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség valószínűleg, sajnálom. :( Volt nekem is, 3 nap késéssel jött meg.
2018. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm h írtatok! Utol értem a dokimat. Holnap elküldött vérvételre hcgt nézni, utána meglátjuk hogyan tovább. 3 terhességemből (2 született meg) mind a 3nál volt hematómám. Feküdni kellett vele + gyógyszer. De egyiknél sem véreztem. A 3. Terhességemnél 8 hetesen mentem dokihoz nem volt szívhang a hematómám akkora volt mint maga a petezsák. Nem tudja a doki mi miatt nem fejlődött rendesen akkor a babám de lehet köze volt a hematómának. Megműtöttek, ez most volt decemberben.

A doki sem biztat mivel nem picit barnázgatok, hanem rendesen vérzek. :(

Holnap kiderül.

2018. ápr. 9. 13:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4es! Te is rendesen véreztél? Olyan jó lenne kapaszkodni ebben! Annyira annyira szeretném Őt!
2018. ápr. 9. 13:05
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja még azt is mondta a doki, hogy jó hogy teszteltem mert ha a vérvétel is igazolja h van bennem hcg hormon akkor kapnom kell anti d injekciót.
2018. ápr. 9. 13:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia. Nem akarlak elkeseríteni de lehetséges kémiai terhesség.

Ugyanezt éltem át az elmúlt 2 hétben. Nem jött meg rá másnapra este erős pozitiv. Másnap reggel is erős pozitiv. 2napra rá is erős pozitiv. Aztán kezdtek halványodni a tesztjeim. Persze az orvosok nem láttak semmit. 3nál voltam. Mire a 3.doki a multhéten kért vérvételt. Persze már semmit nem mutatott a HCGre az eredmény. És nekem azt bemagyarázta hogy az a 4 teszt mind fals pozitivat mutatott. 4 különbözö teszt. Nagyon lelombozott. Irtózatosan elkenődtem csak sirtam utána...

És nekem azóta sem jött meg.. már 14.napja késik. Annyit tett a doki hogy irt fel duphastont. Plusz szedem a barátcserjét. Holnap ujra UH nem tudom mit akar nyomon követni. De már nagyon szeretnénk babát!!!

Viki

2018. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem hogy én a ciklusom 16.napjátol pecsételtem hol barnásan hol véresen. Egészen múlt hét péntekig. Nem tudom mi volt... de remélem olyan több nem lesz.

Utolsó voltam.

2018. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!