Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünetek alapján terhességre...

Tünetek alapján terhességre gondoltunk a párommal. Van remény még?

Figyelt kérdés
A melleim 1hete kemények.Látszik az ér rajta.Pár napja napi 1-2-szer megjön érzésem volt. Ma is így volt.de aztán görcsölni kezdtem az egész hasam. Rá2órára narancssárgás folyás volt a wc papiron. Aztán csak a görcs volt. Lepihentem délután semmi nem volt a betéten.Ekkor már 4óra eltelt. Azóta van már de nem sok. A görcs is csillapodott. Ennek ellenére valamiért mégis babára gondolunk. Ebbe a ciklusba volt petefészek szúrka.Teszteltem szerdán negatívat. Hőmet délutánonként kíváncsiságokból méregettem, tudom semmit nem jelent. De az is 1hete vagy több is lehet már 36,6.vagy 36,7.Most is annyi még nem lett kevesebb. Reggel a párom is megfogta a mellem. Mondta hogy tuti terhes vagyok. Nem volt soha ilyen a mellem. Hosszú lett a kérdésem.Van mèg remény?Járt így valaki itt az oldalon és baba volt a dologba?
2018. febr. 3. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Reggel a párom is megfogta a mellem. Mondta hogy tuti terhes vagyok."


Most ezen sírok a röhögéstől! :D Egyébként bármi lehet, szerintem meg fog jönni! De drukkolok, hogy baba legyen!

2018. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor kéne megjönnie?
2018. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted már terhességi tüneteid vannak,akkor kizárt,hogy ne legyen pozitív a teszt.

Lehet,hogy korán teszteltél,bár tüneteket akkor sem érezhetsz még.

Csinálnod kellene még egy tesztet 1 hét múlva.

2018. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nap kérdése :DDDD
2018. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És miért méregetted DÉLUTÁN a hődet?
2018. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet. Sőt biztos elèg butuskán hangzik a kèrdésem.Vérzés jelentkezett. Nem fogok már tesztelni, mert jövő héten kell mennem a dokimhoz. Majd akkor remélem megnéz uh-on.De kizártnak tartom már,hogy babás vagyok.
2018. febr. 4. 08:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Délutáni hőmérés sajnos semmit nem ér.36,6 pedig a normál alap hő.

(Nekem 37,4 volt amikor teherbe estem,REGGEL)

Amúgy meg jelentkezett vérzés...vagyis megjött.Nincs szükség uh-ra mert nem vagy terhes.Ez a hónap sajnos elúszott

2018. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, a puffadás és a cici fájdalom miért nem múlt el. Elég fura ez a ciklus is mint az előző is volt. Akkor hamarabb jött meg semmi előjele nem volt. Akkor barnäzással kezdődött.Doki mondta hogy várjam meg milyen lesz a kövi menstruációm.Ha késik,akkor teszteljek. De megjött.Tudom azt is nem mindig ugyanolyan az ember ciklusa.De december óta valami megváltozott.
2018. febr. 4. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!