Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+2 napos terhesen az UH-on...

7+2 napos terhesen az UH-on 18mm-es petezsák látszódott, szívhangot nem talált az orvos.4 nap múlva kell visszamennem kontrollra. Leállt a fejlődés, baj van, vagy van még egy hajszálnyi remény?

Figyelt kérdés
Február 1-én már + volt a teszt. Nem vérzek, nem görcsölök.

2015. febr. 27. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 7+6 naposan mentem először orvoshoz,nekem sem volt még szívhang.2 hét múlva mentem,akkor már szépen vert a szíve,és akkor voltam papír szerint 8 hetes.Később fogant,nálam ennyi történt.
2015. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajszálnyi még van. Az,hogy esetleg később fogant. Bár, ha 28 napja volt már pozi teszted, akkor annyival később nem foganhatott. Azért szerintem készülj fel a legrosszabbra.
2015. febr. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is a legrosszabbtól tartok :( A kimaradt mensi után csináltam a tesztet, 25 naposak a ciklusaim, teszt után 26-ik napon voltam orvosnál...csak az a fura, hogy a tüneteim megvannak. Mellnagyobbodás, néha fájdogál, puffadok, émelygek (néha). A legtöbb helyen azt olvastam, hogy ezek megszűnnek. Progeszteron pótló gyógyszert nem szedek, ha elhalt, nem lökődik ki?
2015. febr. 28. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem azonnal szűnnek meg.Mivel a hcg-nek kell idő mire kiürül.
2015. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma az orvos 21 mm-es petezsákot mért, 3.1 mm-es embriót, aminek pulzált a szíve a monitoron :)Doplerrel még nem lehetett hallani, csak láttuk a villogást. Mégis van egy hajszálnyi remény. 10 nap múlva kontroll.
2015. márc. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!