Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi volt a legfurább...

Kinek mi volt a legfurább jele ami a terhességre utalt?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnőtt a cicim, ami sose volt, illetve nem kívántam a kávét, amit egyébként imádok.
2018. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sűrű böfögés, semmi más :)
2018. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem várt előtt kb 1 héttel elkezdtem kivánni a májat. Azon a héten 3x is ettem csirke májat a férjem mondta is ,hogy gyanús vagyok ,mert a lányommal meg rengeteg májas fornettit ettem.
2018. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Orrdugulás, de valami brutális módon!
2018. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden gépjármű szagától hányingerem volt vonat,kocsi... Gyomorsav minden reggel alap volt gyakran este is előjött. Kávéundor nálam is fent állt. Extra fáradtság pedig mindig fitz ember voltam.
2018. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én utáltam a gulyáslevest.Kint bográcsoztunk és nagyon éhes voltam.Egy egész fazékkal megettem..Még nekem se tűnt fel mit teszek vagyis hogy mit eszek:)

És az benne a különös hogy a nem várt előtt volt ez a bográcsozás.


Ami még furcsa volt az az hogy szexnél ha elmentem nagyon durván begörcsöltem.Megse birtam mozdulni.Órákig.Ez a menses ideje körül történt.Vagyis amikor megkellett volna jönnie....

Na ami még különös most szeretnénk a nagy fiunknak kistesót és minden hónap olyan mintha....pedig nem...

Akkor meg ha a pápa mondta volna hogy terhes vagyok akkor se hittem volna el.


A görcsök miatt jutott eszembe hogy olyan 5 napja késik.Vegyunk egy tesztet.

De letettem a papírzsepire és csináltam a dolgom...a férjem meg ott topogott a teszt mellett és hozta a kezébe:)

2018. ápr. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 babyboom567 ***** válasza:

Rettenetes kajaundor,ha csak rágondoltam a kajára.Ha kaját láttam,öklendeztem(érdekes volt boltba menni).

És ez nálam azért volt fura, mert én imádtam/imádok enni, bármit ,bármikor.Sosem éreztem előtte olyan érzést,hogy valamit nem ennék meg,nem kívánom.Több hétig egyetlen dolgot ettem meg, a gyorsfagyasztott aldis pizzát.

2018. ápr. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok édesszájú így nem is volt otthon csoki K, de ölni tudtam volna egy szaftos csokis sütiért. Mindezt vasárnap késő este 😀

Aztán folyamatosan csuklottam

2018. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!