Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés

Február 18.án volt utoljára menzeszem. Ma már március 26 van és sehol semmi.

Viszont napok óta nagyon fáj a derekam, főleg ha fekszek és felakarok kelni. A hasam is szokott fájni, olyan érzés mint amikor meg kéne jöjjön.

Fehéres folyásom van, kicsit több, mint máskor és a mellbimbóm is fáj, de legjobban csak az egyik.

Más tünetem nincs. Múlthéten néhány napig gyomorégés szerű érzést éreztem a torkomban, pedig semmi olyat nem ettem.

Még nem teszteltem, viszont érdekelne, hogy ez jelentheti azt, hogy terhes vagyok?


2018. márc. 26. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Valakinek ez vslskinek más valskinrk meg semmi feltűnő jele nincs. Tesztelj! Sok sikert
2018. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Teszteljunk is helyetted?. Nekem tuti pozitiv lesz
2018. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem egyértelmü, tipikus tünetek. Akár terhességtöl is lehet, akár bármi mástol.
2018. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelentheti.
2018. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz az is. De lehet sok más dologtól is.
2018. márc. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát itt volna az ideje a tesztelésnek!
2018. márc. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem, febr 19-én jött meg utoljàra, azóta semmi🙂 De nekem csak a mellem fàj, meg egy hete 3 napig úgy görcsölt a hasam, h azt gondoltam megjön, aztàn nem. Én a héten tesztelek, neked is ezt javaslom
2018. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vundika válasza:
Teszteljetek.. És igen lehettek terhesek ugyan ezek voltak a tünetek nálam is :) sok sikert 20hkm
2018. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem összejött, nem tudom hogy a kedves kérdezővel mi a helyzet?
2018. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!