Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor ovulálok? A testem...

Mikor ovulálok? A testem jelzéseit vegyem figyelembe vagy amit a kalkulátor jelez az elmúlt időszak átlagából?

Figyelt kérdés

A ciklusom 30 napos, és mindig 6 napig menstruálok. A kalkulátor szerint csütörtökön (12-én) lesz peteérésem, de én már vasárnap (8-án) éreztem egy enyhe szúró érzést a petefészkemnél, illetve a tipikus átlátszó hüvelyváladék is megjelent vasárnap este. Aznap együtt voltunk. Szerintetek van esély a megtermékenyülésre?

Illetve, szerintetek szedjek barátcserje kivonatot? Még csak 2. hónapja próbálkozunk, de mindent meg szeretnénk tenni az ügy érdekében.



2018. ápr. 10. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szúrás azt jelezte, hogy "érik" a petesejt, nem magát az ovulációt! A tested egyébként jelez: akkor jobban kívánod a szexet + tojásfehérjeszerű, nyúlós nyákod lesz.


Ha kétnaponta vagytok együtt abból nagy baj nem lehet! Két hónap után nem kell még számolgatni! :)

2018. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha mindkettőt figyelembe veszed :-)
2018. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Nem akarnék én számolgatni, de már 4 éve vártam, így akarva akaratlanul is kicsit túlizgulom :/ A szúró érzés azóta sem múlik, így "belehúzunk".

2018. ápr. 11. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hőmérőzz és csinálj LH tesztet! A kettő együtt a legjobb párosítás. Nekem az ovu teszt nagyon bejött, mert sose éreztem az ovut. Ennek segítségével első hónapban terhes lettem:).
2018. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!