Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozós idöszak alatt ti...

Próbálkozós idöszak alatt ti ittatok/isztok közbe-közbe alkoholt? Vagy teljes megvonás van?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg de pl mi rajta vagyunk hogy babánk legyen, de hétvégén ha úgy tartja kedvünk borozni szoktunk.


Ti hogy vagytok ezzel? Mikor lehet ártalmas az alkohol?


2018. márc. 5. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Mi amúgy sem piálunk.
2018. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem mértékkel fogyasztják. Napi 1 deci bor, még az orvosok szerint is egészséges. :)
2018. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

én Sem azt írtam hogy piálok.. Ittam pár pohárral úgy hogy majd csak a hétvégére nem várom...


Második: Köszönöm a válaszod :)

2018. márc. 5. 16:52
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Problémát akkor okozhat ha rossz minőségű és nagy mennyiségű alkoholt iszol. Ès minden nap. Ha néha megiszol egy pohárka bort az még jót is tesz. Csak ne kannást.
2018. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Igen, ittam alkoholt időnként. Sőt volt olyan is, hogy nem simán otthon borozgattunk, hanem elmentünk fesztiválozni/nagyobb bulit tartottunk, akkor sokat ittam és még cigiztem is. Természetesen ezeket nem rendszeresen csináltam de előfordult.

3 évig próbálkoztunk mire összejött, nyilván nem ültem addig itthon üveges tekintettel kötögetve.

2018. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Én absztibens vagyok, de a férjem ivott heti 2-3 sört. 6 évig vártunk, szép lett volna, ha addig “eltiltom” bármitől is.
2018. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem gondoltam, hogy ezen agyaljak.. Mi lett volna ha évekig nem jön a baba?


Saját borászatink van, fura lenne ha sosem innék.

Plusz a gérjem pálinkamester.. Szóval nálunk ez is benne van a mindennapokban( ami nem azt jelenti, hogy minden nap iszunk)


De pl már kismamakéntvis előfordult, hogy a friss termésből 1 kóstolókottyot ittam.. Plusz a nyertes borunkat is megnéztem.


Pálinkából 1 kortyot sem ittam.. Illatoltam.. Csuklóra csepegtetve teszteltem.. Esetleg amikor valamit éreztem tajta a nyelvemet beledugtam


Szóval nem vontam meg magamtól.. Egyébként a baba pont egy olyan estén jött össze, amikor nem csak 1 korttyal próbáltam meg a bort.. Murci szezon volt( ami ivólének tűnik, de alattomosan sok alkohol van benne)


Terhesen figyelek, ha több bort kell megnézni, nem csak egyet, akkor kiköpöm.. Öblögetek vízzel...bár 1-1 pohár nem ártana.. De nem ér annyit.. Plusz meg tudom állni, hogy ne igyak, inkább csak arról volt nehéz leszokni, vagy a többieket leszoktatni, hogy azonnal töltsenek egyet, ha valami új szerzemény van..


Jól járnak velem, mindig én vagyok a sofőr...

2018. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem görcsöltem rà annyira, hogy egy kortyot se igyak. Sőt pozitív teszt előtt pàr nappal épp egy kàvézóban ücsörögtünk baràtokkal egy finom bor tàrsasàgàban. Nem tartom magam iszàkosnak attól, hogy néha megittam 1-2 pohàrral.
2018. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Én inni nem ittam, viszont esténként 2-3 szál cigit elszívtam, nekem ez volt ami “kellett”. Második babánkat várjuk, mindkettő azonnal sikerült. Férjem dohányzik, haverokkal hétvégente iszik 1-2 sört. Szerintem egyáltalán nem probléma, ha isztok egyszer-egyszer.
2018. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó hogy nem csak én érzem akkor így. Köszönöm a válaszaitokat :)
2018. márc. 5. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!