Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhét szombatra nem várom....

Jövőhét szombatra nem várom. Ez a legrosszabb időszak. Ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
6 hónapja próbálkozunk és nagy csalódás mindig mikor megjön.Van olyan aki jövő szombatra nem várja?Éreztek valamit?
2017. júl. 16. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Lefoglaltam magam. Dolgoztam, takarítottam, éltem az életet, és egyszer csak nem jött meg :) próbálj meg valahogy nem rá godnolni, tudom, hogy lehetetlennek tűnik, de nem az. Hajrá!
2017. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Egyszer jobb,máskor rosszabb.Most azt álmodtam,hogy terhes vagyok és azért rossz szerintem. :((Van mikor nem foglalkozom vele én sem.Most egyedül vagyok itthon ráadásul és csak kattog az agyam.
2017. júl. 16. 10:35
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem most van ovum (tegnap volt pozitív a teszt életemben először) :)

Első clostis hónapom egyébként és iszonyú görcseim voltak éjjel, szóval talán volt már ovu. Ma lent a hasamnál még izomlázam is van.


Innentől két hétig izgulhatok, amiből egy hét munka egy hét nyaralás. Viszont nem tudom teszteljek e a nyaralás alatt vagy várjam meg míg hazaérünk? (3 nap a különbség)

Drukkolok neked kedves kérdező!

2017. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Neked is sok sikert.Hanyadik hónapja próbálkoztok?
2017. júl. 16. 10:56
 5/18 anonim ***** válasza:
Én péntekre nem várom. Egyre turelmetlenebb vagyok,de próbálom lefoglalni magam.Szombaton indulunk a tengerhez,eléggé érdekes lesz.
2017. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is a jövő hétre nem várom. Kedd-szerda lehetett ovum. A melleim azóta érzékenyek és itt-ott "megjön érzésem is" van. A jövő héten készülök dokihoz, szeretnék hormonvizsgálatot.Tavasszal volt kémiai terhességem, azóta sajnos még nem sikerült. De szerintem most is mensi lesz.
2017. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát nem egyszerű akkor senkinek.😕Én azért bízom benne hogy nem jön meg szombaton.
2017. júl. 16. 12:28
 8/18 anonim ***** válasza:

En 24-e hetfore nem varom. Nekunk is ez a 6. probalkozos honap. Ovu utan nehany nappal volt nagyon eros szurkalas, de azota semmi tunetem nincs.

Ha ez sem jon ossze, akkor meg az augusztust megvarom (adok egy utolso eselyt) utana irany az orvos, nem varok tovabb mert mar 30 vagyok, es meg nincs gyerekem, de legalabb 2-t szeretnek. Nem akarok kifutni az idobol.

Hogy viselem? Izgatott vagyok, folyton ezt a temat olvasom itt a gyk-n is.:D

Az elso par honapban mar a nemvart elott tesztelgettem, elpocsekoltam egy csomo tesztet. Mult honapban mar sikerult kivarni hogy megjojjon. :) Mostmar inkabb tartalekolom a teszteket, arra az esetre ha kesne (mivel nalam nem szokott).

2017. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó:én 35 vagyok,párom 50.Nekem van már egy 17 éves fiam,páromnak még nincs.Minket is sürget sajnos az idő.Azt mondják egy éven belül ha össze jön,az még normális.Én meg a trimesteren gondolkoztam.Most szedem 2 hónapja a folsavat,meg 3 hete az E vitamint,utóbbit párom is szedi.A közösségi oldalon (nem írhatom ki a nevét)is csináltam egy csoportot,Akik babát szeretnének névvel.Mèg csak 7 tagú,de ha valakinek van kedve csatlakozhat.
2017. júl. 16. 13:02
 10/18 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Ez még csak a második próbálkozós hónapunk. Azért szedek már most clostit, mert már 7 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót, de nem állt helyre a ciklusom és ezt írta a doki. (5 hónapig nem próbálkozhattunk sajnos)

Viszont tegnap este eléggé görcsöltem, ami azt jelenti most talán már van ovum :)

2017. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!