Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 🍼❤

Lehetek terhes? 🍼❤

Figyelt kérdés
Általában 21napos a ciklusom,most a 29ik napnál vagyok,még nem jött meg,nagyon szeretnénk babát!most antibiotikumot szedek!lehet,hogy azért késik?mennyit késhet?borzalmasan érzékenyek a mellbimbóim,és néha alhasi görcseim vannak!csináltam 2napja tesztet,sajnos negatív! :( 🍼
2018. ápr. 11. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetsz, persze, de 1) 6 napos késést mar nagyon ki kellene mutatnia 2)a 21 napos ciklus nem feltétlen alkalmas a teherbeeséshez
2018. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hány napos ciklus lenne,az ami ideális?hát amit csináltam az negatív lett! :( de ha késik?foggalmam sincs,ezért furdulok hozzátok,bárki akinek volt ilyen,segítsen!❤köszönöm💋🌷
2018. ápr. 11. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Háát úgy tudom, legalább 24-25, mert kell elegendő idő mind az első, mind a második felében a ciklusnak ahhoz, hogy a hormonoknak legyen alkalmuk megfelelő mennyiségben termelődni. Orvosod nem mond semmit erre a rövid ciklusra?
2018. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondott még semmit sem rá,gyógyszert szedtem,de már 2éve nem,vahogy beállt a menzesz erre a 21napra!hát nem tudom,hogy mi lesz!nem feszülünk rá,de 27éves vagyok és eljött az az idő,hogy szeretnénk babázni!
2018. ápr. 11. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát drukkolok nektek! Azért ha legközelebb mész, kérdezz rá szerintem.
2018. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!