Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek hány nap késés után...

Nektek hány nap késés után lett pozitiv a teszt?

Figyelt kérdés
5 napja késik, tünet szédülés, hányinger. Nem tervezett baba. Ma reggeli teszt negatív

2018. ápr. 12. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nem várt napján halvány pozitív volt. Lehet hogy később fogant és még azért nem mutatja. Csinálj majd újabb tesztet pár nap múlva. Ha akkor is negatív érdemes meglátogatni az orvosod.
2018. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6. nap reggel, első vizeletből lett halvány pozitív.
2018. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Aznap, amikor meg kellett volna jonnie mar egyertelmu pozitiv volt a teszt, volt, hogy delutani vizeletbol is. (Volt mar 7 terhessegem, mindegyiknel igy volt.)


Persze van olyan, hogy kesobb van ovulacio, ezert a teszt is annyival kesobb lesz pozitiv, de akkor te sem erezhetnel semmit, nem lenne tuneted.

Ha mar ezeket terhesseg miatt erezned, akkor lennie kellene annyi hormonnak a szervezetedben, hogy pozitiv lenne a teszt.

Inkabb valami mas van veled.

2018. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem valami betegség bújkal bennem. Iszonyatos álom kór van rajtam 3 napja. Az ad reményt hogy nincs baba, hogy a cicimen semmi változás, jövőre tervezünk babát, most a ház az első, nem szeretnék addig babát amig nincs kész a házunk.
2018. ápr. 12. 10:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
12. dpo-n lett halvany pozitiv a tesztem.
2018. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát.... az álomkór erősen jellemző az első trimeszterben.
2018. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a 3.napon, másodiknál a 16.-on. Utóbbi késői peteérésből fogant.😊
2018. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem már pár nappal előtte.
2018. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5 napos késésnél nekem már a délutáni vizeletböl is kimutatta a clearblue teszt. A gabrielle akkor még nem.
2018. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mai teszt is negatív. Ma lesz a 7. Nap késés. Még mindig nem jött meg. Álomkór, émelygés elmúlt. Mensire utaló jel nincsen. Feladom, biztos késik most már.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat

2018. ápr. 14. 06:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!