Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az h az elővàladektol...

Igaz az h az elővàladektol teherbe lehet esni? Szeretnèk kisbabàt. Viszont a pàrom mèg nem akar fèl èvig. Megszakitàssal vagyunk együtt mindig. Hogy lehetnek terhes csak elővaladektol?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerencse kérdése.

De miért nem tudsz türelmesen várni addig, amíg ő is akarja? Önző vagy egy kicsit, nem gondolod?

2018. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Na, pont a kérdező-félék miatt kötném szigorú szabályokhoz a szaporodást. Gusztustalan, amire készülsz, fél évet képtelen vagy kibírni? Egy csomag zsepit nem bíznék ilyen hazug, felelőtlen emberre, nemhogy egy gyereket.
2018. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Figyelj... mindenki ugy èli az èletèt ahogy akarja. Nincs közöd hozzà h èn mit ès miert akarom ezt megtenni. Az èletünket nem tudod igy kívüről. Ugyhogy ne itèlkezz.
2018. ápr. 12. 14:13
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Az előváladékban nincs spermium. A húgycsőben lehet spermium, ami az előváladékkal a hüvelybe kerülhet. De ez is csak akkor lehetséges, ha az együttlét előtt néhány órával a férfinak erekciója volt.
2018. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Sz%r kamu.
2018. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
14 éven át védekeztem megszakítással (jó, legyen 12 év a terhességeimet levonva belőle), úgy nem lettem terhes. Ahhoz bent lett hagyva rendesen.
2018. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Teljes mértékben leszarom, miért akarod ezt megtenni, majd a párodnak lesz hozzá köze, amikor kivág a nem kívánt gyerekkel együtt, na meg a szerencsétlen gyerekednek, akinek ilyen ostoba hányadék anyja lesz. Utána majd tapsikolhatsz örömödben. Remélem is csak kamu.
2018. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Megszakítással vannak együtt, nem kötözi le a férfit a nő és erőszakolja meg, mégcsak tűvel sem lyukasztgatja a gumit.


Azt csinálják, amiben mindketten benne vannak, tudják, hogy rizikós, csak mindketten más kimenetelben reménykednek.


Én egy darab! "megszakításos" együttléttől lettem terhes, a srác el sem ment egyáltalán az egész alatt, szóval nem volt mit megszakítani sem. Friss kapcsolat volt, legelső együttlét, ráadásul a srác ittas volt és az életmódja miatt az összes spermájának ki kellett volna halnia.


Szerencse/pech kérdése, korábban mással 2 évig nem lettem terhes a megszakításos együttlétekből, sőt, egy baleset után nem vettem be 72órásat, és úgy is megúsztam a terhességet.


Nem tudsz tenni érte, vagy összejön, vagy nem.


Több ismerősöm gyermeke így fogant, a másik része az ismerőseimnek pedig küzd évek/hónapok óta a gyerekért.


Esetleg ovulációkor próbálj vele együttlenni, de még az is csak egy picit dob a dolgon, én vérzés után 2 nappal feküdtem le a sráccal, és mégis.

2018. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Legyél te felül és ne hagyd abba. ;)
2018. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Gyorsan elrepül az a fél év, szerintem ne taktikázz, a gyerek fogja megszívni, ha a párod mégsem akarja olyan lelkesedéssel, mint te.
2018. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!