Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? A barátommal együtt voltam 32 napja, a menstruációm előtt 3 nappal. Nem használtunk óvszert, de vigyázott. Most viszont 29 napja késik.

Figyelt kérdés
Csináltam teszteket, de mind negatívak. Volt egy hete valami barnás volt a bugyimon. Szörnyen félek, és anyukámmal nem tudom ezt megosztani.15 éves

2015. ápr. 1. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
először azt hittem 14 éves vagy. :D :D igen, terhes lettél:) még egyszer gratulálok a születendő gyerekhez. :D
2015. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 CptTomato ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz menj el...
2015. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Elobb gondolkodni kellene megtanulni, csak utana kurni.
2015. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem teljesen világos....

A barátoddal együtt voltál és rá 3 napra volt menzeszed, vagy amióta együtt voltatok azóta késik?

Milyen hosszú ciklusaid voltak idáig?

Most vesztetted el a szüzességed?

2015. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

menj el a hozzád tartozó nőgyógyászhoz az sztk-ba, vagy valahová. mondd, hogy sürgős eset, és nem kell időpontot kérni. a szüleidnek nem kell veled menniük, nem is kell tudniuk róla, ha ennyire félsz. a nőgyógyásznak viszont mindent mondj el! ő megvizsgál, és biztosabbat tud mondani.

előtte rendszeres volt a ciklusod? tesztekből másmilyeneket csináltál, vagy egy márkájúakat?

2015. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy vigyázott? Ha már ennyi idősen szexelsz, akkor legalább az alapokkal tisztában kéne lenni. Lehetsz terhes, mivel még ha esetleg nem is benned ment el a barátod, az előváladéktól akkor is lehetsz terhes. A jó hír viszont, hogy mivel még fiatal vagy, előfordulhat, hogy nem állt be a menstruációd, illetve stressztől és betegségtől is késhet. Most pedig irány a nőgyógyász és legközelebb meg vegyetek óvszert.
2015. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azóta késik, mióta eggyütt voltunk. Egyforma teszteket csináltam. Kérlek normálisan válaszoljatok.
2015. ápr. 1. 19:34
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha mégis terhes vagyok.. Mit tehetek?
2015. ápr. 1. 19:35
 9/17 A kérdező kommentje:
A ciklusom 28 napos. És eddig még nem késett.
2015. ápr. 1. 19:35
 10/17 A kérdező kommentje:
Van valami gyógyszer, ami ilyen későn is hat?
2015. ápr. 1. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!