Járt így valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1-jén kellett volna megjönnie és Vasárnap teszteltem akkor pozitív lett aztán kedden is teszteltem az is pozitív lett! Kedd este elkezdtem barnázni ami szerdára erősödött meg is ilyedtem aztán ma elmentem orvoshoz és ott közölte a Doki hogy lát valami pontot de nem tudja megmondani hogy az a petezsák vagy nem igazából azt mondta várjak és jövőhét csütörtökön menjek vissza ha esetleg erősödik ez a barnázás akkor előbb persze! A méhnyakhártyám 20mm-es.
2018. ápr. 12. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nagyon korán mentél el dokihoz. Ilyenkor még szinte semmi nem látszik, de szinte biztos, hogy terhes vagy. Próbálj nyugodt és pozitív lenni, aztán menj vissza, amikorra mondta az orvosod.

Drukkolok :)

2018. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, jártam így, mindkétszer egészséges gyerekem született. Progi pótlás mellett. Te kaptál valamit egyébként?
2018. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem kaptam semmit csak annyit hogy pihenjek és ne emeljek! Nagyon aggódom mert 3 éve tervezzük a babát és ez az első alkalom hogy van jele a 2 teszt és az hogy 20mm-es a méhnyakhártyám meg az a uterus 82mm hosszú. Az uterusnak milyen nagynak kell lennie a terhesség első szakaszában hogy az terhességre utaljon? Nagyon elkeserít ez a barnázás ami most délutánra erősebb és betétet is kellett betegyek de van amikor befejezi aztán vissza jön! Az a baj hogy a Dokim sem nyugtatott meg és jövőhétig eléggé kételyek között leszek!
2018. ápr. 12. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a dokidnál magánba voltál, bemennék a kórhüzba most. Vagy egy másik kórházba ügyeletre. Ott biztos adnának progeszteront. Enélkül 50-50, hogy minden rendben lesz-e. Magnéziumot szedj addig (3*1/nap), és rutascorbint szintén ilyen adagban. Magnézium a görcsök ellen (a méhnyálkahártya leválása is görcs), rutascorbin erősíti az ereket. Drukkolok.
2018. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én voltam így de nem lett jó vége. Erősödött a vérzés, majd elment a baba. Kerj progipótlást!!!
2018. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma csináltam megint egy tesztet szintem pozitív! Nem magán orvoshoz járok!!! Kérdeztem a Dokitól hogy kell-e valami gyógyszer azt mondta semmi mert nem látja a petezsákot így nem tud felírni semmit mivel nem tudja mit lépjen azt mondat pihenjek.
2018. ápr. 12. 21:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Vettem femibion 1-et hát ha segít rosszat nem csinál mert vitamin! Nem tudom mi lesz ez a barnázás nem akar elállni de más panaszom nincs...
2018. ápr. 13. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia kérdező 2-es vagyok. Mi lett azóta?
2018. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!