Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyàs, hol a mensi,...

Ginger Mama kérdése:

Barna folyàs, hol a mensi, lehetek terhes? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
A ciklusaim 25-26 naposak 16. Napi peteéréssel, ami azt jelenti hogy a liteális fázis túl rövid. Ezérr enben a hónapban előírásnak megfelelően ittam a Lasy Ciklus teát. Szombaton azaz tegnap kellett volna megjönnie (26.nap) de csak barnás hüvelyváladék van. Meg a klasszik “mindjárrt megjön” érzés. A hőm még magas, a méhnyak magasan és befordulva. Lehet hogy baba? Vagy csak a Lady Ciklus tea dolgozna már rögtön az első hónapban?!

2018. ápr. 15. 16:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs a sok elgépelésért... 😀
2018. ápr. 15. 16:07
 2/9 anonim ***** válasza:

Pár nap késés után már tesztelhetsz majd,de szerintem meg fog jönni.

Kb.10-ből 9 nő barnázik az első 1-2 napon.

2018. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem , köszi. Azért furcsa mert sosem barnázok, hanem egyszercsak elönt a ...
2018. ápr. 15. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor ki tudja,még bármi lehet.:)

3-4 nap múlva,ha nem jönne meg,akkor tesztelj.

2018. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2 nega tesz, igaz nappali vizeletből. :(

Mostmár aggódok hogy ciszta.

2018. ápr. 17. 13:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Hàtha valaki mèg ide tèved. Szòval baba lett belöle, egy èrzèkeny teszt kimutatta. Viszont a 11. heti ultrahangon mondtàk hogy a baba elhalt a 7. hèten. Vasàrnap lesz a mütèt. :(
2018. jún. 8. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2018. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 meretek válasza:
Szia érdeklődnék mennyire volt más at a mensid,mert most ugy vagyok hogy a szokottnál rövidebb 5-6 nap helyett 2 és fél napig volt meg sokkal kevesebb sötétebb volt a mensim és folyamatos érzés, hogy meg akar jönni. Mensi előtt erős fájdalom a csípőmbe, de csak az egyik oldalon ilyen vagy hasonló tuneteid voltak? Köszönöm ha válaszolsz 😊
2019. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A mensim teljesen el is maradt, csak ilyen barna (sötèt) valami jött -szombat-ami màsnapra àtvàltott ròzsaszín krémesre -vasàrnap . Előtte való pénteken úgy fájt a ball petefészkemnél hogy tuti biztos voltam benne hogy nekem cisztám van ami kifakadt. :D
2019. febr. 23. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!