Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kèmiai terhessèg esetèn mikor...

Kèmiai terhessèg esetèn mikor jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
Egyre gyengülnek a tesztjeim, ilyenkor kb mikorra várjam?
2018. ápr. 19. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Na hát erre nincs szabály, sőt van missed ab is, azaz nem lökődik ki a ki nem fejlődött embrió és műtét kell.

De amúgy maga a kérdés is fura nekem....honnan tudod biztosra hogy kémiai? Orvos eszedbe jutott hogy esetleg megnézhetne uh-gal?

2018. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A kémiainál nincsen missed ab.Az már vetélés.

Azért kémiai mert mensivel ürül. Hát pár nap késéssel max megjön.

2018. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Orvoshoz mèg csak ma kèrek időpontot, soha nem volt mèg ilyenben rèszem. A missed ab az az elhalt terhessèg ugye? Akkor is csökken a hcg?
2018. ápr. 19. 10:23
 4/12 anonim ***** válasza:
2 hete estem át rajta. Én naivan életem első halvány de egyértelmű pozitív tesztjénél bele értem magam nagyon, főleg mikor a harmadik is az lett. Elkezdtem barnázni húsvét hétfőn és futottam az ügyeletre, ahol közölték, hogy nem vagyok terhes. 3 nap késéssel és sok barna folyással megjött a 29 napon. Most épp az ovulációmat várom a 16, napon....
2018. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Nekem volt missed ab-om elhalt terhesség miatt, azért tudom bizton mondani, hogy nem, akkor nem csökken!! Még a műtét után egy héttel is erős pozitív volt a teszt, utána kezdett halványodni. Még tüneteim is voltak akkor. 6 hét 4 naposan volt a műtét.
2018. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2., az hogy NEKED így volt tudod nem azt jelenti hogy az akkor egy általanos dolog ami úgy van mindenki másnál is. Ezt jó megtanulni hogy a "nekem igy volt" nem jelenti azt hohy "ez csakis igy lehet".

Szóval. Csökkenhet a hcg de nem minden szervezet löki ki a petezsákot. Ha nem lökődik ki, akkor kell műtét.

2018. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! A kémiai terhesség azt jelenti, hogy valamiért nem sikerül a beágyazódás és menstruációval kiürül. Nem jut el a petezsákig sem, érted??? A kémiai terhességet nem lehet ultrahanggal igazolni, csak a pozitív teszt, ami arra utal, hogy volt. Ha valaki nem tesztel, nem is tud róla mi történt....
2018. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jajj remèlem azèrt nem kell műteni, nagyon beparáztam, hètfőre kaptam időpontot dokihoz. Az èrzèkenyebb fajta tesztek mèg most is kimutatják, halványan, pedig nem tartogattam előtte a pizsit. Mindjárt csatolok kèpet is.
2018. ápr. 19. 13:48
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen most. Pedig ennèl sokkal erősebb volt kèt napja.

2018. ápr. 19. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Mióta késik? Igen halvány, de pozitív. Az előzőek tényleg jóval erősebbek lettek? És mikor csináltad őket?

Ha tényleg fokozatosan halványul, akkor sztem meg fog jönni.

2018. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!