Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kèmiai terhessèg esetèn mikor...

Kèmiai terhessèg esetèn mikor jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
Egyre gyengülnek a tesztjeim, ilyenkor kb mikorra várjam?
2018. ápr. 19. 09:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

3napja csináltam egy predictort az is 10ml/uml meg ez a gólyahír is. Az sokkal erősebb volt. A

25ml/uml teszten látszott halványan 2napja most meg full negatívak :(

2018. ápr. 19. 17:28
 12/12 anonim ***** válasza:
A 7. válaszoló pontosan leírta, mi a lényege a kémiai terhességnek. A kémiai terhesség menzesszel ürül, úgyhogy kb max 3-4 napon belül meg kell jönnie. De az is lényeges, hogy a terhességi teszt nem mér hcg mennyiséget, szóval az erőssége nem ad diagnózist. Nekem szeptemberben volt ugyanez, egyre halványuló tesztek, én a biztonság kedvéért elmentem egy hcg vérvételre, 30 volt, ami egy kicsit kevés. Mentem volna 3 nappal később is, hogy duplázódott-e, de közben megjött. Októberben viszont megint sikerült, azóta lassan 29 hetes vagyok. Kitartás, sokmindenkivel előfordul, de azért én egy hcg vérvételre elmennék a helyedben.
2018. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!