Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy össze vissza...

Létezik, hogy össze vissza van ovulációm?

Figyelt kérdés

6 hónapja próbálkozunk. 3 hónapja használok ovu tesztet. nagyon szuperül kimutatja. 1. hónapban 11 napon volt. A második hónapban a 14. napon, ez sikeres volt, de korai vetélésen estem át, ami rettentően megviselt. Ez a 3. mérős ciklus és most vagyok a 16. napon és 2 napja erősödött a teszt, de tegnap is egy hajszállal világosabb volt a teszt csík. Nagyon remélem, hogy ma pozitív lesz végre.

1 ciklus 11. napon pé - 25. napon mensi

2. ciklus 14. napon pé- 29. napon mensi

3. ciklus 16 (?) napon pé....

Örök életemben 24-26 napos volt a ciklusom és értetlenül állok ez előtt, hogy lassan 30 napos lesz.


Más is járt már így?


2018. ápr. 19. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,van ilyen.Nyilvan a mensid hossza is változó.Nekem 30-41 nap között vannak a ciklusaim úgy kell vadászni az ovut
2018. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira érdekesnek találom és nagyon félek nehogy valamilyen betegség húzódjon a háttérben. 10 éve 24-26 naposak a ciklusaim és a 29 nap kétszer is ez rekord... nem változott semmi az életemben, azt leszámítva, hogy babát szeretnénk :) Sajnos már nekem is vadásznom kell és örülök, hogy egyáltalán van ovulációm és sikerül rábukkanom...
2018. ápr. 19. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet a kémiai zavart be valamennyire ebben a hónapban. Azt írod azóta ez az első ciklusod.

Szerintem ennyi idő útán nem kell még aggódj.

2018. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!