Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hány hetes terhes...

Souvenirheart kérdése:

Szerintetek hány hetes terhes vagyok ha aug 10-én volt az ovulációm (csináltam tesztet) a utolsó mensesem júl 22-én (de sajnos elötte össze vissza jött meg)?

Figyelt kérdés
Dokim azt mondja, h a baba mérete alapján határozzák meg a terhesség korát de sztem elszámolta
2011. okt. 21. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy számoltam a kalkulátorral,hogy 14 hetes vagy.
2011. okt. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha az ovulációdból zámoljuk, akkor 12!


Ha a mensihez akkor 13!


Nekem aug 4-én volt meg utoljárra és 18-án ovuláltam, és aznap esti szexből lett babóca!Én ma vagyok 11 hét 1 napos!


Ehhez viszonyítottam a terhességi korodat, nem írtam be semmilyen kalkulátorba!

Mert a dokid szerint mennyi vagy?

2011. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem pco miatt össze vissza volt mensim. abbol nem lehetett számolni, mert a 3honapja nem volt, mikor egyszer csak pozitivat teszteltem.alső uh alapján becsültek kort és végig ugy volt számolva,ill kiirva igy az alapján lettem, mert a mensire ugye nálam nem lehetett adni.
2011. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha az ovuteszt jo volt, akkor most vagy 12 hetes es par napos, de meg nem egeszt 13.

A doki mit mond meret alapjan?

Egyebkent a 12. heti uh-bol lehet igazan jol meghatarozni. Azon mar voltal?

2011. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jövő 7en megyek a 12 hetes ultrahangra csakhát sztem akkor már 13 hetes leszek . . .Méretek alapján az mondta 2 hete, h 9 hetes vagyok de sztem már 10 voltam ovuláció alapján.Remélem sikerül pontosítani.
2011. okt. 21. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 hetes és 3 napos vagy, ha valóban akkor volt a peteérésed.
2011. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. hasonlóképp vagyok én is. okt 10én voltam elméletileg a 12hetes uh-n. és ott káromkodott az uh-t végző doki hogy minek most mentem, mikor a baba már kb 13-14 hetes. hüvelyi uh-val már nem sok mindent látott, hasival meg még nem sok mindent. De persze minden oké, a kombinált teszt eredménye is negatív. Szóval az uh-n kiderül minden! Ne aggódj! Boldogbabavárást. Jah, nekem júli 16án volt meg utoljára!

15 hetes kismama

2011. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!