Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a helyzet, hogy a párommal...

Az a helyzet, hogy a párommal rajta vagyunk a babán, már egy ideje próbálkozunk, de semmi. Valaki?

Figyelt kérdés
Most már egy hete késik, (peteéréskor is voltunk együtt) csináltam egy jó pár tesztet, de mind negatív. Orvoshoz még nem megyek, mert ugye, ha van is baba, még nem telt el annyi idő, hogy lássa?! Nektem mik voltak a tapasztalataitok? Vagy valakivel megesett már ilyen?

2018. ápr. 19. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3 ilyen kérdés van szóval sokakkal megesik. Egyik terhes, masiknak késik.
2018. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Végül megjött...
2018. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hete késik, és jópár tesztet megcsinálál, akkor mostmár nyugodtan elhiheted hogy nem vagy terhes. Más miatt késik.

Az meg hogy peteéréskor is együtt voltatok, semmire se garancia. Ez egy ilyen projekt.

2018. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!