Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltabbak valaki?

Tapasztaltabbak valaki?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Hazi buliban ossze fekudtem egy sraccal sajnos ittunk. Elelvezett bennem es nem vedekeztunk. 4 napja kesik a menstruaciom. 1 nap kesesnel csinaltam tesztet de negativ. Folyamatosan most megjott erzesem van es fajt a petefeszkem. Most pedig feheres kicsit sargas folyas is volt. Aggodom. Hamarosan erettsegi . Lecci valaszoljatok akik tapasztaltabbak
2018. ápr. 22. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy újabb tesztet , lehet az első túl korai volt
2018. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is az újabb tesztre voksolok. De a terhesség elején,mikor meg kellene jönnöd,hasonlókat érzel,mintha menstruációd akarna megjönni. Cicid nem feszül?
2018. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig rendszeres a menstruációd?
2018. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Cicimre es mas kulonoset nem vettem eszre. Sosem kesett meg . Foleg nem 4 napot. 1-2 nap volt 1-2x de az sem mostanaban.. 4 napot meg sose kesett..
2018. ápr. 22. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ismételd meg a tesztet, ha sosem késik ennyit, gyanús. Bár a vizsgadrukk is közre játszhat. Mikor volt az említett szex?
2018. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lassan 1 hónapja volt
2018. ápr. 22. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont már ki kellett volna mutatnia a tesztnek!
2018. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olvasom a neten hogy .. ha kesobb tortent a beagyazodas?
2018. ápr. 22. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha más ilyen eset nem volt(védekezés nélküli szex), akkor nem! Több mint két hét után már biztosan, egyértelműen ki kell mutatnia a tesztnek! Csak a stressz lesz a ludas valószínűleg!
2018. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 napig másnapos voltál,hogy nem volt annyi eszed,hogy felírass magadnak esemény utáni tablettát?

Eszem megáll..nem elég,hogy egy (feltehetően)idegennek szétteszed a lábad,de még azt is hagyod,hogy beléd élvezzen..

A nemi beteg gondozóba én ellátogatnék azért a helyedben..

2018. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!