Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent? Valamivel nagyobb...

Mit jelent? Valamivel nagyobb anteflectált uterus szabad környezetben?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyászati szakrendelésen.Hát nagyon csúnyán viselkedett a kedves doktor úr.

Be sem mentem , megkérdezte mi a panasz, elmondtam neki hogy háziorvos kérte menjek el,mert magas vérnyomás alakult ki nálam,több tünetek van ami utalhat terhesség re,de tesz negatív, illetve halvány csík látszott rajta.

A háziorvosom csináltatott vérképet, általános át,ami nagyon jó eredménylett.Valamint EKG T.

Aztán flegmán közölte velem hogy biztos nem vagyok terhes még le sem vetkőztem.

Még biztos régóta magas a vérnyomásom,de nem.

Még biztos cukros vagyok,mert picit teltebb vagyok.

De mondtam neki nem vagyok.

Megvizsgált új al nem látott semmit,de tapintásra nagyobbnak tartotta a méhemet,valamint mondta elküld hcg vérvétel re azért.

De ne reménykedjem mert biztos nem terhesség.

Annak ellenére,hogy szeretnék,ha már lehet és nem védekeztünk.37 vagyok.Vajon a korom miatt volt ilyen utálatos?

Egyébként mire utal hogy megnagyobbodott méh,még akkor miért küldött vérvételre ha kizárt a terhesség.


2018. ápr. 23. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Hqny kerdest irsz meg ki?
2018. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!